Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жителів Гніздичівської ОТГ від вогню та надзвичайних ситуацій оберігатиме своя місцева пожежна команда

Відтепер рятувальники місцевої пожежної команди першими прийдуть на допомогу мешканцям шести населених пунктів Гніздичівської громади.

30 травня відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в смт. Гніздичеві, на території Гніздичівської об’єднаної територіальної громади.

Представили нову пожежну команду селищний голова Іван Оліяр та начальник Жидачівського відділення ГУ ДСНС України у Львівській області Юрій Павленко. Церемонію освячення пожежного депо та автомобіля провели адміністратор церкви св. Косми і Дам’яна о. Микола Масендич і капелан жидачівського пожежно-рятувального підрозділу о. Роман Котів. Привітати громаду та побажати пожежникам приїхали в.о. голови РДА Василь Татарин і фінансовий директор ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» Роман Чоботарьов.

Відкриття пожежної частини стало результатом співпраці місцевої влади та бізнесу, адже пожежний пост розміщується на території ПАТ «Кохавинська паперова фабрика». Керівництво підприємства стало ініціатором того, щоб пост місцевої пожежної команди розміщувався у приміщенні на території підприємства. Для роботи рятувальників тут створено належні умови: гараж для пожежного автомобіля, зручні кімнати відпочинку, кухня, санвузол і побутова кімната. Водії підприємства добровільно забажали стати членами МПК, й відтепер обслуговуватимуть пожежний автомобіль. 5 водіїв позмінно чергуватимуть разом із рятувальниками. Крім водіїв, спокій та безпеку жителів громади охоронятимуть четверо рятувальників. Ними зголосились бути працівники місцевого комунального господарства. Очолює місцеву пожежну команду керівник цього ж комунального господарства Володимир Савчак.

Усі члени МПК пройшли відповідні фахові навчання й готові до бойових виїздів та порятунку людей. Для них з бюджету місцевої ради закуплено спецодяг, каски та взуття.

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області вручили рятувальникам місцевої пожежної команди ключі від пожежного автомобіля із усім необхідним пожежно-технічним обладнанням та побажати їм гідно виконувати свій професійний обов'язок, пообіцяли сприяння та допомогу в подальшому.

Завершили урочисте відкриття чудовим музичним дарунком від Центру культури і дозвілля Гніздичівської селищної ради.

Відкриття пожежного депо в смт. Гніздичеві - приклад реалізації реформи ДСНС в рамках процесу децентралізації влади. Планується, що до кінця цього року такі ж місцеві пожежні команди запрацюють в інших об’єднаних громадах району.

Львівська область одна з 5-ти областей України, де реалізуються пілотні проекти щодо організації заходів цивільного захисту населення в об'єднаних територіальних громадах.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин