Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про житлові субсидії

Відповідно до затвердженого Урядом Порядку здійснення верифікації (встановлення правильності) та моніторингу достовірності інформації, поданої громадянами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, у районному управлінні соціального захисту населення проводиться перевірка законності використання коштів, наданих державним бюджетом для виплати житлових субсидій.

Для проведення такої перевірки управління соцзахисту населення щотижня надає інформацію про усіх одержувачів субсидій Міністерству фінансів України. У разі виявлення розбіжностей Мінфін повідомляє про це місцеве управління соціального захисту населення. Розбіжності переважно бувають у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб та покупок товарів або оплату послуг, які перевищують 50 тис. грн.

Якщо надходить інформація про зменшення кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, субсидія призупиняється до отримання довідки про склад сім'ї. Після цього проводиться перерахунок субсидії з наступного місяця після місяця, у якому відбулися зміни, і надання субсидії продовжується.

У разі смерті особи, якій було призначено субсидію, надання субсидії не припиняється до закінчення опалювального періоду за умови, що у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані інші особи, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

У разі смерті особи, якій було призначено субсидію і вона була єдиною зареєстрованою (фактично проживаючою зареєстрованою) особою у житловому приміщенні, субсидія припиняється.

У разі отримання управлінням соціального захисту населення інформації про збільшення чисельності зареєстрованих у житловому приміщенні осіб субсидія, яка була призначена раніше, припиняється. Відновлення такої субсидії можливе лише при новому зверненні з місяця такого звернення за субсидією. Припинення субсидії проводиться з місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зміни.

У зв'язку з цим наголошуємо, що громадянин, якому призначено субсидію, зобов'язаний протягом місяця поінформувати місцеве управління соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, а також про купівлю товарів або оплату на суму, яка на дату купівлі перевищує 50 тисяч гривень.

Повідомляємо також, що постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2017 р. №51 внесено зміни до урядової постанови «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування»: переглянуто окремі соціальні нормативи і користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

Зокрема переглянуто соціальні нормативи використання природного газу для індивідуального опалення для 1-2- поверхових будівель з 5,74 куб. метра до 5,22 куб. метра і для будівель на 3 і більше поверхів із 3,34 куб. метра до 3,8 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Відповідне рішення Уряду не передбачає перерахунку розмірів діючих субсидій, оскільки набирає чинності з 1 травня 2017 р.

Л. Регусевич, начальник управління соціального захисту населення.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин