У Ходорові перезатвердили контингент учнів школи мистецтв

Під час засідання позачергової сесії Ходорівської міської ради перезатвердили контингент учнів та оплату за навчання у Ходорівській дитячій школі мистецтв. На 2016-2017 навчальний рік у школі мистецтв навчатиметься 345 учнів. Щомісячний розмір батьківської плати за навчання: фортепіано, гітара — 90 грн; баян, сопілка — 85 грн; бандура, скрипка, цимбали, духові та ударні інструменти — 80 грн, хореографія, театральне та художнє відділення — 60 грн.

Як кажуть у міській раді, це найнижча ціна по області. Передбачено й пільги для дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей, які навчаються на двох інструментах, тощо. Перелік пільгових категорій буде визначено окремим регуляторним актом, що затверджуватиметься на черговій сесії міської ради. Попередньо підраховано, що з 345 учнів 98 належать до пільгових категорій.

У перспективі також планується відкриття гуртків хореографії, театрального, декоративно-прикладного мистецтва, малярства для дітей із сільських територій.

Забезпечити всебічний розвиток дітей у сільській місцевості - одне із пріоритетних завдань, зауважив міський голова Олег Коцовський і зазначив, що до організації цієї роботи мають долучатися педагоги, священики, місцева інтелігенція.

Надрукувати