Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Новострілищанська ОТГ підписала Меморандум про співпрацю із міжнародною компанією щодо створення ЦНАПу

24 січня 2017 року відбулося урочисте підписання Меморандумів про співпрацю між представниками 14 об’єднаних громад та шведською компанією SKL International щодо створення у громадах центрів надання адміністративних послуг.

 

«Одним із головних завдань децентралізації є створення комфортного і безпечного середовища для життя людей в країні. І сьогодні відкривається нова сторінка нашої співпраці у цьому напрямку. Впевнений, що налагоджена робота ЦНАПів в цих об’єднаних громадах стане прикладом для інших та продемонструє можливості реалізації реформи заради інтересів людини та громади», - сказав під час заходу заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Чуприненко.

 

У компанії SKL International зазначили, що в рамках меморандуму у цих 14 об’єднаних громадах до кінця року передбачається ремонт і обладнання Центрів адміністративних послуг, а також навчання відповідних фахівців та інформування населення про діяльність ЦНАПів. Загальний розмір фінансування складає 800 тисяч євро.

Наразі Новострілищанська об’єднання територіальна громада перша на Львівщині підписала відповідний меморандум й готова до впровадження роботи Центру надання адміністративних послуг. На зустрічі із міжнародною донорською організацією Новострілищанську ОТГ представляв перший заступник селищного голови Ростислав Гапонюк, який у коментарі «Новому часу» відзначив, що серед пріоритетів розвитку громади у 2017 році є відкриття Центру надання адміністративних послуг. Робота в цьому напрямку ведеться із 2016 року, вже є певні напрацювання, зокрема завершується підготовка приміщення та творення належних умов для працівників ЦНАПу та користувачів послуг.

Під час заходу організатори повідомили, що найближчим часом розпочнеться конкурсний відбір ще 10 об’єднаних громад для надання допомоги по розбудові в них Центрів адміністративних послуг.

Як відомо, компанія SKL International реалізує Початкову фазу проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» у частині розбудови Центрів адміністративних послуг, що фінансується Європейським Союзом та Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida).

Раніше повідомлялося, що в планах проекту U-LEAD component 2 відкриття не менше 24 ЦНАПів у вже створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і до 600 центрів – до кінця 2020 року.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин