Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Новострілищанська ОТГ розробляє стратегію свого розвитку

4 жовтня у приміщенні Новострілищанської селищної ради відбулось засідання «круглого столу» на тему «Стратегічні напрями розвитку Новострілищанської ОТГ».

В обговоренні концептуальних пропозицій, підготовлених кандидатом економічних наук, доцентом кафедри маркетингу і логістики НУ «Львівська політехніка» Назаром Глинським, керівником ГО «Центр громадської адвокатури» Богданом Зеленим, селищним головою громади Галиною Козяр та першим заступником голови Ростиславом Гапонюком взяли участь депутати селищної ради, керівники відділів ради, директори шкіл, Народних домів, підприємці, жителі громади.

Під час обговорення його учасники розглянули короткий SWOT-аналіз, проведений експертами, визначали можливі слабкі та сильні сторони об’єднаної громади та пріоритетні напрями, в яких може розвиватися об’єднана громада, визначили загрози, які доведеться долати на шляху розвитку.

Це лише перша така зустріч. за результатами якої розпочнеться вже більш детальніший аналіз території та визначення шляхів її подальшого розвитку. Громадські та наукові експерти, керівництво ради запрошують жителів громади активно долучатися до процесу формування стратегії, адже саме потреби жителів об’єднаної громади мають бути в основі цього важливого документа, що визначатиме розвиток території на десяток років наперед.

Серед нагальних потреб, що турбують більшість жителів об’єднаної громади, визначених за результатами проведених зустрічей селищного голови з жителями населених пунктів (зустрічі проводились з 11 вересня по 2 жовтня). – це проблеми з водопостачанням. Сьогодні спостерігається пересихання криниць у багатьох селах, тож брак води спричиняє соціальну напругу між жителями сіл.

Також серед названих проблем – ремонт та відновлення належної роботи Народних домів громади, ремонт внутрішніх доріг, розширення вуличного освітлення, облаштування місць збору твердих побутових відходів, ремонт школи, побудова спортивного залу тощо.

Розроблення Стратегії розвитку Новострілищанської ОТГ проводиться в рамках проекту «Підтримка процесів децентралізації в частині добровільного об’єднання громад у Львівській області», що здійснюється в межах програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин