Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

День усиновлення - день любові, милосердя і добра

Ось уже вісім років поспіль щороку 30 вересня, відкинувши всі турботи і проблеми та забувши про буденність, ми з вами святкуємо день любові, милосердя і добра – День усиновлення.

Мабуть, не випадково це свято щороку в Україні відзначається у день християнського свята Віри, Надії та Любові, адже головне, що ми повинні дарувати нашим дітям, – це доброта і любов.

Коли б пересічну людину запитати, чи знає вона, що таке усиновлення, хто такі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вона б, напевно, хоч і без особливих деталей, але змогла б дати відповідь на це запитання. Бо тільки байдужих не переймає доля тих діточок, які з екрана телевізора просять нас щодня: «Знайди мене, мамо!»

Дітки, що приходять в прийомну родину, найчастіше уже мають певний життєвий досвід, так званий «життєвий сценарій». І у всіх він різний: у когось батьки загинули, у когось їх позбавили батьківських прав, чиїсь батьки відмовилися від дочки чи сина. Все це не проходить безслідно. Тому дуже важливо змінити цей «життєвий сценарій», подарувавши дитині тепло душі, знання і вміння, які їй необхідні, любов і благополуччя.

Мама і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у життєвому польоті, виведуть у самостійне життя. Однак мамою і татом можна стати не тільки тоді, коли у вас народився малюк, а й в тому випадку, коли ви приймите самотню дитинку у свою сім’ю, у своє серце, і тоді усі погані спогади зникнуть.

У нашому районі також є такі родини, в яких діти знайшли любов, турботу і розуміння, – це понад 60 сімей опікунів, 5 прийомних сімей, 2 дитячих будинки сімейного типу та 29 сімей-усиновлювачів.

30 вересня цього року у с. Володимирцях гостинна родина Світлани та Андрія Фастнахтів, в якій виховується 9 діточок, що залишилися без батьківської любові, приймала у своїй домівці гостей з усього району, серед яких були і батьки-вихователі зі своїми діточками, сільський голова Володимирців Володимир Ємець, керівник служби у справах дітей Жидачівської РДА Надія Гавдик, працівники служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Цього року наше свято до Дня усиновлення проходило під девізом «Прийміть дитину у сім‘ю – подаруйте їй сонце». Для наших діточок організатори свята (Жидачівська РДА, служба у справах дітей РДА, Жидачівський районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді) спільно з дружньою родиною Фастнахтів організували і провели конкурси та розваги, де дітки розкривали свої таланти та творчі здібності, а саме: конкурс малюнка на асфальті «Моя сім‘я – мій оберіг», гру-квест «Піратські скарби», в якій діти за допомогою карти та підказок розшукували скриню з неймовірними скарбами - солодощами та карнавальними костюмами, які доброзичливо надала для проведення цієї гри Ірина Водяницька, та розвага «Яскраві кольори щасливого дитинства» - обсипання натуральними кольоровими фарбами, яка подарувала море усмішок і задоволення для малечі. Також під час святкування Оксана Мацей подарувала усім учасникам свята майстер-клас із гліттер-тату.

На завершення святкових розваг на діток чекав сюрприз – нагородження пам‘ятними призами та чарівна куля з подарунками. Для усіх учасників це свято було неймовірно веселим, енергійним та принесло масу задоволення й позитивних емоцій як для дітей, так і для батьків. Щиро хочеться подякувати усім родинам, які взяли участь у цьому святкуванні, а особливо сім’ї Фастнахтів за їхню гостинність і вагому допомогу в організації свята.

Адже правду кажуть, що щаслива хата, де дітей багато! І не важливо, чи це ваші рідні діти, чи це діти, які прийшли у вашу сім’ю і стали для вас рідними, - головне, щоб вони зростали в любові й відчували себе потрібними. Вони наша надія, наше майбутнє, а ми їхня надійна опора в житті.

Пройдуть роки, і діти, котрим ми подарували надію і нове життя, колись стануть нашою підтримкою, нашою гордістю, нашим не змарнованим, достойно прожитим життям.

Тому проживімо це життя так, щоб, озирнувшись назад, ми змогли б побачити не лише матеріальні здобутки, а й тепло і любов, які залишили у серцях своїх дітей, а заради таких моментів, як сказала Світлана Фастнахт, вартує жити.

Нехай у кожному домі, у кожній родині щодня лунає щасливий дитячий сміх, нехай жодна дитина не буде одинокою, а ваші батьківські серця завжди будуть відкритими для тепла, ласки і любові, які так необхідні усім дітям.

Будьмо милосердними, подаруймо родинне тепло, віру, надію і любов тим, хто цього сьогодні потребує!!!

Ольга ФУРКО.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин