Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Безоплатна правова допомога в дії

14 вересня у Гніздичівській селищній раді за сприяння селищного голови відбувся виїзний прийом громадян. Консультантом був начальник відділу «Жидачівського бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ярослав Буряк.

 

Відвідувачі консультувалися з питань трудового, житлового, земельного та цивільного законодавства. Крім цього. з працівниками селищної ради обговорено питання про організацію роботи Жидачівського бюро правової допомоги, зокрема і проведення правопросвітницьких заходів для різних категорій мешканців селища.

 

Для педагогічного колективу Гніздичівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено інформаційну сесію «Безоплатна правова допомога –соціально-правова ініціатива держави». Окрім того, із присутніми обумовлено спільне проведення інформаційно – просвітницьких заходів для школярів.

Нагадаємо читачам, що з 1 вересня 2016 року розпочало свою роботу «Жидачівське бюро правової допомоги», яке знаходиться за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича 28 (приміщення центру зайнятості, 1-й поверх) і працює щоденно з 09:00 до 18:00, крім вихідних та святкових днів. Станом на сьогодні за консультаціями з правових питань до бюро звернулося 40 громадян Жидачівщини, де отримали кваліфіковані роз’яснення норм чинного законодавства.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин