Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Безкоштовно на курорт

У зв'язку з численними зверненнями в районну виконавчу дирекцію соціального страхування з тимчасової втрати працездатності щодо наявності санаторного-курортних путівок застрахованим особам хочу проінформувати про зміни в можливості скористатися путівками за рахунок коштів соцстраху.

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення ЗМІН ДО деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації Фонду оплати праці».

Оплату путівок на санаторно-курортне лікування цим Законом не передбачено. Тому застраховані особи позбавлені тепер права проходити профілактичне санаторно-курортне лікування. Але діючим законодавством передбачено, що за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності надаються такі соціальні послуги як оплата відновлювального лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань та травм.

В реабілітаційні відділення санаторіїв за рахунок коштів Фонду направляються безкоштовно застраховані особи до оздоровниць безпосередньо зі стаціонарів лікарень з видачею на цей період листка непрацездатності. Така санаторно-курортна реабілітація спрямована на відновлення здоров'я працюючої особи та повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладнень хвороб та зменшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

За рахунок коштів Фонду здійснюється закупівля послуг із відновлювального лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за 7 профілями:

- відновлювальне лікування хворих після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операції на серці та магістральних судинах;

- відновлювальне лікування хворих після гострих цереброваскулярних порушень;

- відновлювальне лікування хворих після оперативних втручань на органах травлення;

- відновлювальне лікування хворих після операцій ортопедичних, травматологічних, при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні, рендопротезуванні, реплантації кінцівок;

- відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності;

- відновлювальне лікування хворих з порушеннями обміну речовин та захворювань ендокринної системи;

- відновлювальне лікування післяопікових хворих.

Відбіркові комісії медичних закладів охорони здоров'я здійснюють відбір та направлення хворих на відновлювальне лікування в санаторії. Путівки видаються лікувальним закладам Львівським обласним відділенням Фонду відповідно до поданих ними заявок. Так, до відома, на 2016 рік Виконавчою дирекцією Фонду укладено договори на оплату послуг з відновлювального лікування для 13386 осіб на суму 148266 тис. грн.

Фонд має можливість збільшувати об'єми реабілітації ще в ІV кварталі 2016 року та 2017 році.

Районна дирекція тісно співпрацює з медичними закладами району по відбору і направленню хворих на відновлювальне лікування. На наступний рік передбачається збільшення кількості реабілітаційних путівок. Це дасть змогу поліпшити забезпечення соціальними послугами з відновлювального лікування застрахованих осіб і членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду, знизити захворюваність серед працюючих та зменшити витрати на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Л. Пономаренко, директор Жидачівської РВД.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин