Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Засідання Жидачівської райради вивели в онлайн

22 вересня відбулося засідання VІІІ сесії Жидачівської районної ради, в роботі якої взяли участь 26 депутатів. Вперше за всі роки сесію райради можна було спостерігати в онлайн-режимі.

 

Розпочавши засідання хвилиною мочання в пам’ять про Героїв Небесної Сотні та Героїв, які загинули на сході України, депутати приступили до розгляду питань порядку денного, а саме: про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя 2016 року, про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації, про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2016 рік, про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на 2017 рік, про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя 2016 року, про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах, про реорганізацію Жирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у ЗОШ І-ІІ ступенів, про втрату чинності рішення Жидачівської районної ради від 16 червня 2016 року №119 «Про реорганізацію Молодинчецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Жидачівського району Львівської області», про ліквідацію Молодинчецької ЗОШ І-ІІ ступенів, про утворення опорного закладу на базі Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, про внесення змін до Статуту Жидачівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», про призначення Проця Ігоря Олеговича головним лікарем Вибранівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини. Депутати затвердили районну програму військово-патріотичного виховання молоді та підвищення обороноздатності Жидачівського району на 2016-2017 роки.

Депутати заслухали інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Василя Татарина про стан добровільного об’єднання територіальних громад Жидачівського району.

Депутати районної ради підтримали депутатські запити О. Петрушки та М. Яворського щодо зміни автобусного маршруту Стрий – Жидачів через Крехів, Т. Матвіїва - щодо підтримки звернення громади с. Вільхівців і с. Заріччя щодо вирубки лісу.

Сесійне засідання проводилось з відеотрансляцією в режимі онлайн у рамках реалізації проекту «Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України», організованою Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр», що реалізовується за фінансової підтримки UNDEF (Фонд Демократії ООН). Відтепер всі сесії районної ради транслюватимуться в режимі онлайн. Записи сесійних засідань будуть збережені в архіві відеозаписів і їх можна буде переглядати на офіційному сайті Жидачівської районної ради.

З офіційного сайту Жидачівської районної ради.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин