Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Реорганізацію малокомплектних шкіл відклали на вересень

У депутатів районної ради на засіданні святкової сесії «не піднялась рука» проголосувати за реорганізацію малокомплектних шкіл.

23 серпня, напередодні 25-ї річниці Незалежності України, відбулась святкова сесія Жидачівської районної ради VII скликання. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих героїв Незалежної України, пам'ять колег, які відійшли у вічність. Від імені депутатського корпусу квіти до пам’ятника Т. Шевченка та Меморіалу борців за волю України поклали Любов Овсянецька, Неля Добуш, Михайло Чмелик та Володимир Олексовський. Урочисту частину продовжив своїм виступом ансамбль районного Народного дому. До депутатів районної ради, гостей святкового засідання з вітаннями звернулися голова районної ради Ігор Кос, перший заступник голови РДА Василь Татарин. Грамотами від районної ради за активну громадську позицію з нагоди 25-ї річниці Незалежності України нагороджені: Олексій Васильович Данилишин, Василь Григорович Устрицький, Степан Іванович Крегенбільд, Володимир Гаврон, брати Володимир та Андрій Гентоші.

З вітальними словами до присутніх звернулися депутати I демократичного скликання, очільники району різних років Степан Іванович Ревуцький, Григорій Андрійович Телішевський, Григорій Стубінський, Ярослав Майкут, Роман Баліцкий, заступник голови районної ради VI скликання Марія Стеців. Також виступили представники фракцій у районній раді від ВО «Батьківщина» - Володимир Площанський, «Самопомочі» - Микола Шумельда, «Блоку Петра Порошенка» - Ігор Лалак, Української Галицької Партії – Тарас Матвіїв, ВО «Свобода» - Ярослав Баторик, «Громадянської позиції» - Ігор Михайленко.

По завершенні врочистої частини засідання депутати без перерви взялися за розгляд питань порядку денного. Зокрема внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2016 рік, затвердили звіт про оцінку майна: корпусу №4 Журавнівського НВК загальною площею 1260,2 кв. м із земельною ділянкою площею 0,5247 га для обслуговування зазначеної будівлі, що знаходиться в смт. Журавні, вул. Шептицького,12. Вартість об’єкту оцінки 1 094 253,92 грн.

Також у порядку денному стояло питання про реорганізацію низки малокомплектних шкіл району. Доповідав з цього питання керівник відділу освіти Михайло Чмелик, який охарактеризував реальну картину в школах, що підпадають під реорганізацію. З 1 вересня з державної освітньої субвенції не фінансуватимуться школи I-II ст., де навчатиметься менше 25 учнів. Серед шкіл, що за крок до реорганізації у нижчі ступені: Буянівська, Чертізька, Рудківцівська ЗОШ I-II ст., Жирівська ЗОШ I-III ст. Також знову може постати питання щодо реорганізації Подорожненської ЗОШ I-II ст. Попри наполягання першого заступника голови Жидачівської РДА реорганізувати Чертізьку ЗОШ I-II ст. у початкову школу після тривалих дебатів депутати все ж зійшлися на тому, що повернуться до цього питання у вересні, коли ситуація з наповненістю шкіл буде очевидною.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин