У Гніздичівській ОТГ вже освоїли частину коштів державної субвенції

Днями у Гніздичеві завершили капітальний ремонт вулиці Грушевського. На ці потреби використано 321 тисяч грн субвенції державного бюджету, що виділяється місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. За ці кошти відремонтовано 156 м дороги.

Наразі у Львівській області Гніздичівська ОТГ - перша громада, яка завершила один зі своїх інфраструктурних проектів у рамках виділених коштів по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, зазначають у департаменті економічної політики ЛОДА.

Нагадаємо, Гніздичівська ОТГ отримає з держбюджету в якості субвенції на формування інфраструктури 2 млн. 90 тис. грн. Гніздичівська селищна рада підготувала та подала проектні пропозиції на суму понад 1 млн. 620 тис. грн. У 2016 році за ці кошти на території Гніздичівської ОТГ проводять низку робіт, зокрема заходи з енергозбереження (заміна вікон та дверей у Рудянській ЗОШ I-III ст.), вуличне освітлення у Лівчицях, Руді, Ганнівцях, реконструюють котельню у Покрівецькій ЗОШ I-II ст. Як розповіла перший заступник голови Гніздичівської громади Оксана Романів, також цього тижня завершується виконання робіт по заміні вікон та дверей у Лівчицькій та Рудянській школах, а також у приміщенні Народного дому в с. Лівчицях.

Крім уже затверджених проектів, що фінансуватимуться із коштів згаданої державної субвенції, днями Гніздичівська селищна рада подала до Мінрегіону ще один проект, яким передбачено придбати трактор для виконання робіт із благоустрою на території громади. Окрім коштів державної субвенції (469,98 тис грн.), на закупівлю трактора виділено й кошти селищного бюджету (12,02 тис. грн.), повідомили у селищній раді.

Оксана ФРАНКІВ.

Надрукувати