Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Гніздичівській ОТГ вже освоїли частину коштів державної субвенції

Днями у Гніздичеві завершили капітальний ремонт вулиці Грушевського. На ці потреби використано 321 тисяч грн субвенції державного бюджету, що виділяється місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. За ці кошти відремонтовано 156 м дороги.

Наразі у Львівській області Гніздичівська ОТГ - перша громада, яка завершила один зі своїх інфраструктурних проектів у рамках виділених коштів по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, зазначають у департаменті економічної політики ЛОДА.

Нагадаємо, Гніздичівська ОТГ отримає з держбюджету в якості субвенції на формування інфраструктури 2 млн. 90 тис. грн. Гніздичівська селищна рада підготувала та подала проектні пропозиції на суму понад 1 млн. 620 тис. грн. У 2016 році за ці кошти на території Гніздичівської ОТГ проводять низку робіт, зокрема заходи з енергозбереження (заміна вікон та дверей у Рудянській ЗОШ I-III ст.), вуличне освітлення у Лівчицях, Руді, Ганнівцях, реконструюють котельню у Покрівецькій ЗОШ I-II ст. Як розповіла перший заступник голови Гніздичівської громади Оксана Романів, також цього тижня завершується виконання робіт по заміні вікон та дверей у Лівчицькій та Рудянській школах, а також у приміщенні Народного дому в с. Лівчицях.

Крім уже затверджених проектів, що фінансуватимуться із коштів згаданої державної субвенції, днями Гніздичівська селищна рада подала до Мінрегіону ще один проект, яким передбачено придбати трактор для виконання робіт із благоустрою на території громади. Окрім коштів державної субвенції (469,98 тис грн.), на закупівлю трактора виділено й кошти селищного бюджету (12,02 тис. грн.), повідомили у селищній раді.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин