Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Відновлювальне лікування за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Відповідно до страхових ризиків застрахована особа має право на компенсацію витрат, пов’язану з лікуванням через тимчасову втрату працездатності.

З початку року районна виконавча дирекція профінансувала організаціям страхувальників заяв-розрахунків по оплаті листків непрацездатності працюючим на суму 3 млн. грн. Це і оплата лікарняних у зв’язку з хворобою працюючого, по догляду за хворим членом сім’ї чи оплата декретних

Одним з найголовніших і найпріорітетніших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є не тільки оплата листка непрацездатності, а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалого лікування.

Як отримати путівку на відновлювальнe лікування застрахованій особі?

При Жидачівській районній центральній лікарні створена комісія по відбору хворих на відновне та реабілітаційне лікування, в роботі якої бере участь представник районної виконавчої дирекції Фонду.

На відновлювальне лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності направляються хворі, що є застрахованими особами, а у випадках опіку чи цукрового діабету у дитини, яка з цього приводу є інвалідом, - хвора дитина у супроводі одного з батьків (що є застрахованою особою).

На лікування в санаторій направляються хворі лише безпосередньо зі стаціонару. При проведенні відбору на реабілітацію комісія повинна скеровувати хворих тільки за профілем путівки.

Відновленому лікуванню в реабілітаційних відділеннях санаторіїв підлягають хворі, які можуть себе доглянути, досягли після лікування в стаціонарі певного рівня фізичної активності та не мають протипоказань.

Щоб отримати путівку, хворий повинен мати такі документи:

- направлення з відбіркової комісії лікувального закладу;

- оригінал та дві копії виписки з історії хвороби стаціонару;

- документ, що засвідчує особу;

- довідку страхувальника, яка підписана керівником і головним бухгалтером та скріплена печаткою підприємства, а також завірена районною виконавчою дирекцією;

- довідка про епідеміологічне оточення (для дітей, хворих на опікову хворобу, цукровий діабет);

- відкритий листок непрацездатності, крім реабілітаційного лікування з порушенням перебігу вагітності та путівок матері і дитини.

Листок непрацездатності хворому, який направляється в санаторій на реабілітацію, за період лікування у стаціонарі закривається і відкривається новий як продовження попереднього із записом “Доліковування в санаторно-курортному закладі“.

Так, в ІІІ кварталі 2016 року Жидачівська центральна районна лікарня отримала від Фонду 4 путівки в реабілітаційні відділення санаторіїв «Карпати» (Закарпаття), Любінь Великий, «Моршинкурорт». У цих санаторіях матимуть можливість пройти курс реабілітації протягом 24 днів хворі після гострого інфаркту міокарда чи операції на серці та магістральних судин, після операційних втручань на органах травлення.

Районна дирекція Фонду соціального страхування спільно з Жидачівською центральною районною лікарнею здійснюють подачу заявки на відновлювальне лікування на 2017 рік. Реабілітацію можна пройти в таких санаторіях: «Трускавецькурорт» - відновлювальне лікування порушень обміну речовин (для дитини в супроводі дорослого), Черче - відновлювальне лікування ортопедичних операцій, Немирів - для лікування післяопікових хворих, Хмільник - наслідки церебрального ішемічного або геморагічного інсульту та ін.

Перелік санаторіїв по направленню хворих на відновлювальне лікування, затверджено спільним наказом Департаменту охорони здоров’я і Львівського обласного відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Путівка в реабілітаційне відділення хворим надається на 24 дні безкоштовно.

Кошти на оплату путівки застрахованим особам в розмірі 11040,00 грн компенсує Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

З метою зменшення трудових витрат, максимального оздоровлення застрахованих осіб на наступний рік планується збільшення закупівлі кількості путівок для направлення хворих на реабілітацію. Тому необхідна співпраця медичних закладів і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Адже кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повинні ефективно служити кожній застрахованій особі.

Л. Пономаренко, директор.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин