Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Шлюб за добу

Ініційований Міністерством юстиції України відповідний пілотний проект, який засоби масової інформації вже охрестили «Лас-Вегасом в Україні», стартує у місті Львові 19 серпня 2016 року. Послуга з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки надається на підставі договору, укладеного нареченими з організатором державної реєстрації шлюбу.

Який механізм надання послуги?

Чоловік та жінка (незалежно від місця проживання та громадянства) звертаються до організатора, визначаються з датою і місцем державної реєстрації шлюбу та подають заявку на її проведення, яка невідкладно передається до відділу ДРАЦС.

Працівник відділу ДРАЦС перевіряє документи, складає та надає на підписання нареченим заяву про державну реєстрацію шлюбу, після чого забезпечує проведення державної реєстрації шлюбу, в тому числі урочистої церемонії весілля у місці та час, що були обрані нареченими. На підтвердження проведеної реєстрації видається Свідоцтво про шлюб, відомості про неї вносяться до Державного реєстру у встановленому законодавством порядку.

Які документи подаються для державної реєстрації шлюбу, вимоги до їх оформлення:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі, якщо заявником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

2. У разі, якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, - документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

Не потрібне пред’явлення оригіналів документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану, про які повідомлено у Договорі, складено органами державної реєстрації актів цивільного стану України.

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Звертаю вашу увагу, що пілотний проект Міністерства юстиції України передбачає лише можливість вибору заявниками бажаної дати державної реєстрації шлюбу, проте не позбавляє необхідності подання для державної реєстрації шлюбу документів, передбачених діючим законодавством України.

Лариса Червона, начальник Жидачівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин