Гніздичівська ОТГ відкрита до співпраці з інвесторами

Поки одні громади лише думають, чи вигідно об’єднуватись й вишукують у реформі децентралізації приховані підтексти, Гніздичівська об’єднана територіальна громада вже шукає інвесторів для розвитку своєї території. Для цього селищна рада розробила, окрім програми соціально-економічного розвитку та стратегії сталого розвитку, також й інвестиційний паспорт.

Власне в інвестиційному паспорті українською та англійською мовами лаконічно й доступно подано переваги території й все, що може привабити інвестора, готового вкладати сюди кошти.

«Ми взяли впевнений курс на самостійний розвиток власного благополуччя та добробуту. Сьогодні територія нашої громади відкрита для інвесторів, які прагнуть розвивати свій бізнес. Ми пропонуємо достатній потенціал та можливості для вкладення коштів й отримання прибутку. Серед переваг – вигідне географічне розташування, хороше транспортне сполучення, розвинута інфраструктура. Підтвердженням цього є іноземний бізнес, який працює поряд з нами. Також маємо позитивний досвід співробітництва з іноземними громадами, зокрема підтримуємо активні стосунки із гміною Тирява-Волоська Республіки Польща», - йдеться у вступному слові голови громади Івана Оліяра.

На 16-ти сторінках документа подано коротку характеристику об’єднаної громади, зокрема зазначені переваги географічного розташування та транспортної інфраструктури, охарактеризовано природно-сировинні ресурси, подано перелік підприємств, які вже скористувались перевагами й доволі давно співпрацюють із громадою. Що найголовніше - зібрано найважливіші інвестиційні пропозиції, які громада вже сьогодні може запропонувати інвесторові: вільні сільськогосподарські землі, промислові об’єкти та ділянки з інженерними комунікаціями, корисні копалини, ініціативність та готовність до співпраці органів місцевого самоврядування, туристично привабливі місця.

Тож поки хтось лише в роздумах – інші вже в дії.

Оксана ФРАНКІВ.

Надрукувати