Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

При Жидачівській ЦРЛ хочуть сформувати резерв медикаментів для учасників АТО

З такою пропозицією до голів місцевих рад району під час розширеного засідання Асоціації сільських, селищних рад звернувся головний лікар Жидачівської ЦРЛ Богдан Бойчук.

За словами головного медика району, на 2016 рік у бюджеті центральної райлікарні передбачено трохи більше як 45 тис. грн на пільгові рецепти для учасників бойових дій, інвалідів війни та інших категорій, що передбачено постановою КМУ «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» від 17.08.1998 року. З цієї суми з початку року вже використано12440 грн, з яких на лікування учасників АТО виділено 8096 грн.

Очікуємо чергової хвилі демобілізацій, тож пацієнтів побільшає, бо, на жаль, учасники АТО хворіють і найчастіше потребують термінового медикаментозного лікування, зазначає Б. Бойчук. Він звернувся до голів місцевого самоврядування в межах своїх бюджетів виділити кошти на закупівлю медикаментів та створення резерву ліків для потреб учасників АТО.

Сьогодні медична галузь району переживає не найкращі часи. При бюджеті 45 млн. грн мінімальні потреби галузі 63 млн. грн. Попри це, зазначив головний лікар, вдається ремонтувати приміщення, заправляти транспорт, виконувати роботу на належному рівні.

Окрім цього, Б. Бойчук звернувся до сільських та селищних голів більше уваги приділяти роботі ФАПів, водночас подякував сільським головам Заріччя Миколі Хомину за виділені 12 тис. грн на ремонт фельдшерсько-акушерського пункту та Вільхівців Василю Ілюку за облаштування опалення у ФАПі с. Волиці-Гніздичівської.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин