Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Житло для дітей-сиріт

2 червня голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула та керівник служби у справах дітей РДА Надія Гавдик поцікавились, у яких умовах проживатиме Василина Кох. До досягнення повноліття дівчина виховувалась у дитячому будинку сімейного типу у с. Володимирцях, оскільки вона була позбавлена батьківського піклування, а минулого року померла її мати. Цьогоріч дівчина досягла повноліття й планує розпочинати самостійне доросле життя, єдине - потребує допомоги у проведенні ремонтних робіт у квартирі по вул. Фабричній у м. Жидачеві.

Голова райдержадміністрації ознайомився із станом житла та обсягом ремонтних робіт у квартирі, щоб створити належні умови для її проживання.

Як повідомила керівник служби у справах дітей РДА Надія Гавдик, у цьому році в районі також планують придбати житло для дитини-сироти Юрія Співака.

У 2015 році за сприяння Жидачівської райдержадміністрації придбано два житлові будинки для дітей-сиріт. Цю важливу справу з вирішення житлових проблем дітей-сиріт буде продовжено й у 2016 році, йдеться на офіційному сайті Жидачівської РДА.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"