Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ще три мікропроекти стали переможцями

Участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 рік від Жидачівського району взяли 44 заявники, з них в розрізі пріоритетів: Народні доми – 8, освітня галузь – 11, дитячі навчальні заклади – 5, вуличне освітлення – 7, інші пріоритети – 13.

Найбільшу кількість проектних заявок на конкурс було подано з території Жидачівської міської ради (12 заявок, з них від ініціативних груп – 9, від міської ради - 2, від ГО – 1). По 6 заявок подали Ходорівська міська рада (ініціативні групи – 4, міська рада – 2), Вільховецька сільська рада (сільська рада – 5, ініціативна група – 1), Зарічанська сільська рада ( ініціативні групи – 5, сільська рада – 1). По 2 заявки подали Бережницька сільська рада (ініціативні групи) та Новострілищанська селищна рада (селищна рада – 1, ініціативна група – 1). По одній заявці подали Вербицька, Дев’ятниківська, Жирівська, Зарічненська, Млиниська (ініціативна група), Монастирецька (ініціативна група), Чертізька, Чорноострівська (ініціативна група) сільські ради та ініціативні групи Гніздичівської та Журавнівської селищних рад.

Як ми вже повідомляли, переможцями від нашого району стали 20 проектів. Ще 5 проходили повторну експертизу і, як стало відомо, 3 стали переможцями. Обласні кошти отримають Волице- Гніздичівська – на капітальний ремонт Народного дому в селі Волиця-Гніздичівська – 100 тис. грн, Жидачівський НВК «Початкова школа-гімназія” – на капітальний ремонт із заміною віконних блоків на металопластикові – 53,602 тис., Ходорівська ЗОШ №1 – на капітальний ремонт по заміні вікон – 84,177 тис. грн. Проекти передбачають співфінансування органів місцевої влади і коштів громади.

Загальна вартість проектів-переможців – 3788,9 тис. грн, з них кошти обласного бюджету – 1539,6 тис., районного бюджету – 313,3 тис., сільських, селищних, міських бюджетів – 1383,4 тис., кошти громади – 322,6 тис., спонсорські кошти – 230,0 тис. грн.

Як зазначив голова районної ради Ігор Кос: «В цілому ми задоволені такою активністю територіальних громад району, адже кожен проект-переможець залучає в свою громаду додаткові кошти з обласного бюджету, в тому числі і позабюджетні – кошти громадян та спонсорів, а також надає унікальну можливість долучитися кожному особисто до вирішення загальної місцевої проблеми, що, у свою чергу, активізує і згуртовує громаду».


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин