Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Депутати не погодили реорганізацію чотирьох із шести шкіл району

Під час засідання сесії, що відбулась 26 квітня, на розгляд депутатів  та прийняття ними остаточного рішення  винесено проект, в якому пропонувалось відділом освіти Жидачівської РДА реорганізувати 6 загальноосвітніх навчальних закладів. Зокрема планувалось понизити ступені Подорожненської та Жирівської ЗОШ I-III у ЗОШ I-II ст. та Мельницької, Буянівської, Чертізької й Вербицької ЗОШ I-II ст. у школи I ст.

Після тривалих дискусій, у яких взяли участь і директори шкіл та голови місцевого самоврядування, депутати відтермінували реорганізацію Жирівської ЗОШ I-III ст., Буянівської, Чертізької та Вербицької ЗОШ I-II ст. Раніше під час засідання президії депутати вирішили не понижувати ступеня й Рудківецької ЗОШ I-II ст., яка теж зазначалась у цьому переліку. А от Подорожненська ЗОШ I-III ст. та Мельницька ЗОШ I-II ст. розпочнуть новий навчальний рік вже у новому статусі.

Проте, схоже, що Дамоклів меч таки повисне над малокомплектними школами району, оскільки з 1 вересня припиняється державне фінансування шкіл I-II ст., у яких навчатиметься менше 25 учнів.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"