Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Ходорівській ОТГ обрано секретаря ради, заступників міського голови й виконком

21 квітня відбулось перше засідання сесії новоутвореної Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади.

На першому ж засіданні депутати Ходорівської міської ради прийняли присягу, обрали секретаря, заступників й виконавчий комітет.

Персональний поіменний склад міської ради дещо відрізняється від результатів виборів, які подає Центральна виборча комісія. Так, до прикладу, до когорти депутатів таки потрапила Марія Гавінська, яка балотувалась в окрузі № 7 від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Тож тепер Грусятицька сільська рада у міській раді буде представлена двома депутатами від Грусятич і Ліщина, а також у виконкомі – старостою. Не відмовився від депутатства у Львівській обласній раді Андрій Чад, який, окрім того, що балотувався на посаду мера, ще й очолював список ВО «Свобода» в Ходорівську міську раду ОТГ. Натомість його місце в міській раді зайняв Іван Мартиняк.

 

Депутати успішно справились із першим своїм викликом – обранням секретаря ради та заступників міського голови. Посаду секретаря відтепер займатиме Марія Дмитрівна Гавінська, яка до цього працювала в апараті Жидачівської районної ради на посаді начальника відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради. Заступниками міського голови м. Ходорова залишаються й надалі Анастасія Батирняк та Ярослав Костур.

До складу новообраного виконавчого комітету який налічує 26 осіб увійшли сільські голови, які тепер виступають у статусі старост. Як відзначив міський голова Олег Коцовський, вибори старост у цій каденції не проводитимуть, оскільки це доволі затратно у фінансовому плані.

Привітати очільника Ходорівської міської ОТГ та депутатів приїхали голова РДА Олександр Пітула, голова районної ради Ігор Кос, керівники місцевих рад, що увійшли до складу об’єднаної громади, керівники Стрийщини, директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин