У Ходорові та Нових Стрілищах хочуть повернути приміщення колишніх аптек у комунальну власність своїх громад

21 квітня під час засідання сесії депутати Ходорівської міської ради об'єднаної громади підтримали звернення колег від ВО «Свобода» до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина щодо передачі на баланс Ходорівської громади приміщення, що на вулиці Грушевського, 1.

Як повідомив депутат Ходорівської об'єднаної територіальної громади Тарас Кашинський, будинок знаходиться за адресою: м. Ходорів, вул. М. Грушевського, 1, має загальну площу 310,1 кв. м, на першому поверсі двоповерхового будинку розташована аптека.

«Ми, депутати Ходорівської територіальної об'єднаної громади, звертаємось до керівництва та депутатського корпусу Львівської обласної ради з проханням не виставляти на продаж цей об'єкт, а передати його на баланс Ходорівської громади, яка і повинна вирішувати, як ним користуватися», - зазначив Тарас Кашинський.

Аналогічне звернення до голови Львівської обласної ради подала Новострілищанська ОТГ. Як повідомила селищний голова Галина Козяр, селищна рада звернулася з листом про передачу на баланс селищної ради приміщення колишньої аптеки, що знаходиться за адресою: вул. Т. Шевченка, 5. Це приміщення знаходиться на першому поверсі двоповерхового будинку й не використовувалось за призначенням уже кілька років. Тому було б доцільно перевести це майно, що сьогодні знаходиться як комунальне майно на балансі Львівської обласної ради, Новострілищанській громаді.

Надрукувати