У Дулібах не буде свиноферми

Всього одного дня вистачило, щоб забрати поголів’я свиней із території колишньої ферми в Дулібах, проти яких селяни мітингували чотири доби.

Нагадаємо, від 17 до 21 березня жителі Дуліб вимагали, щоб територію колишньої ферми не перетворювали у свинарник. Оскільки до їхніх вимог власники ферми не поспішали дослухатися, 21 березня люди вдалися до крайніх заходів – перекрили дорогу районного значення Нові Стрілища – Ходорів. Селян почули, до них на зустріч приїхали представники області та району.

Як і було домовлено, 21 березня на зустрічі із селянами за участю голови Жидачівської РДА, першого заступника голови Львівської ОДА дирекція ТОВ «Ходорівський м’ясокомбінат» та ТзОВ «Лемберг-Агро» організували вивезення поросят.

24 березня голова РДА Олександр Пітула особисто перебував в с. Дуліби, спілкувався з мешканцями села й контролював врегулювання ситуації. Цього дня з самого ранку власники розпочали і впродовж дня вивезли свиней із ферми.

За тим, як дотримуються домовленості у с. Дулібах, стежили також депутат Львівської обласної ради Андрій Чад, головний спеціаліст управління агропромислового розвитку РДА Мирон Мацук, сільський голова Степан Грицило, представники правоохоронних органів.

Як надалі використовуватимуться викуплені приміщення ферми (під кормову базу чи вирощування ВРХ), обговорюватимуть на наступних зустрічах із громадою. Але вже точно там не буде свиноферми.

Надрукувати