Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

За кошти ДФРР добудують школу в Гніздичеві та підремонтують водоканал у Нових Стрілищах

Цьогоріч рекордна кількість проектів від Жидачівщини подана до Державного фонду регіонального розвитку, що працює при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Якщо у порівнянні з 2015 роком, коли на кошти з ДФРР з цілого Жидачівського району подали проекти лише Ходорівська міська рада (3) та тоді ще Гніздичівська селищна рада, то у 2016 році таких проектів з цілого району подано 13!

Левова частка припадає на об’єднані територіальні громади. Так, Гніздичівська ОТГ у 2016 році підготувала та подала 7 проектів на загальну суму співфінансування із селищного бюджету понад 630 тис. грн. Фондом регіонального розвитку підтримано наймасштабніший з цих проектів - «Завершення будівництва школи у Гніздичівській об’єднаній територіальній громаді». Новострілищанська ОТГ подала 2 проекти, заклавши понад 210 тис. грн співфінансування з селищного бюджету. З двох проектів регіональний відбір пройшов один - реконструкція мережі водопостачання по вул. Лесі Українки із заміною ділянки водопроводу від водонапірної вежі до існуючого водонапірного колодязя (ВК36) в смт. Нових Стрілищах.

Також підтримки від ДФРР очікували Вільховецька сільська рада, яка подала 2 проекти, Жидачівська, Ходорівська міські ради (по 1) та Журавнівська селищна рада (1). На жаль, ці проекти не пройшли регіонального відбору.

Та виявляється, це ще далеко не остаточний варіант того, що вирішила регіональна комісія з відбору проектних пропозицій при ЛОДА. З огляду на той резонанс, який в області викликали результати відбору, у підсумку вони можуть бути переглянуті.

Загалом на Львівщині до регіональної комісії подано 244 проектні пропозиції, серед яких відібрано лише 80. Загальна сума державного фінансування цього року – 222 млн грн.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин