Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кандидатів від Української партії таки допустять до виборів у Ходорівській ОТГ

12 березня ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду, куди звернулася Ходорівська міська виборча комісія з апеляційною скаргою, постанова Львівського окружного адміністративного суду від 9 березня залишена без змін. Апеляційну скаргу Ходорівської МВК залишено без задоволення. Із Ходорівської міської виборчої комісії стягнуто судовий збір у розмірі 7427 грн. «Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та оскарженню не підлягає», - йдеться у тексті.

Нагадаємо, 9 березня постановою Львівського окружного адміністративного суду визнано протиправними та скасовано постанови Ходорівської міської виборчої комісії №13 «Про відмову в реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Ходорівської міської ради згідно з виборчим списком Ходорівської міської організації Української партії» та постанову №24 про відмову в реєстрації кандидата на посаду голови Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади від Української партії.

Тож у 32 із 34 округів Українська партія має намір конкурувати із представниками інших політичних сил, а за посаду мера Ходорова таки позмагається із чотирма чоловіками єдина жінка – Ольга Гурдя.

Нагадаємо, тепер 11 місцевих осередків політичних партій боротимуться за голоси виборців однієї з найбільших об’єднаних територіальних громад України, а п’ятеро кандидатів - Ростислав Гапонюк, Мирослав Горачек, Олег Коцовський, Андрій Чад та Ольга Гурдя націлились на посаду міського голови Ходорівської ОТГ.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин