Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Медики Звітували про свою роботу

29 лютого в конференц-залі Жидачівської центральної районної лікарні за участі заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Середи, голови Жидачівської РДА Олександра Пітули, голови районної ради Ігоря Коса, зас. голови РДА Ольги Мельник відбулося розширене засідання медичної ради з обговорення підсумків роботи медичної галузі Жидачівщини у 2015 році.

Головний лікар Жидачівської ЦРЛ Федір Довбняк доповів „Про стан надання медичної допомоги мешканцям Жидачівського району”. На сьогодні в районі функціонує три базові лікарні: Жидачівська ЦРЛ, Ходорівська РЛ та Журавнівська МЛ. На початок 2016 року 95,1% населення району обслуговуються сімейними лікарями, в тому числі 53795 дорослих та 11104 дітей. У закладах охорони здоров’я функціонує 44 дільниці сімейного лікаря, залишилося ще реорганізувати дві дільниці: терапевтичну і педіатричну (в Ходорівській РЛ і Журавнівській МЛ). У 2016 році передбачається повністю перевести усі 46 територіальних дільниць на засади сімейної медицини та укомплектувати їх відповідними кадрами.

У 2015 році на потреби медичної галузі району було виділено понад 53 млн. бюджетних коштів. У системі охорони здоров’я району працює 1132 особи, з них 178 лікарів різних спеціальностей, 497 середніх медпрацівників, 286 молодших медпрацівників.

Під час виступу Федір Довбняк зауважив, що починаючи з 1995 року, для району є характерним зменшення чисельності населення (щорічно на 600-700 осіб). У 2015 році в районі народилося 605 дітей, було зменшено народжуваність на 62 дітей, загальна смертність збільшилась на 53 випадки. У працездатному віці померло 177 осіб, з них – 155 чоловіків. Серед причин смертності на першому місці – серцево-судинні захворювання, на другому місці – новоутворення. У минулому році в районі дещо знизилися показники захворюваності на туберкульоз.

Проблемних питань в медичній галузі району вистачає, проте найважливіше - реформування, яке мало б тягнути за собою поліпшення якості надання медичних послуг населенню, вдосконалення матеріально-технічної бази медичних закладів. Не менш важливим є завдання здійснення профілактики онкологічних, серцево-судинних захворювань, поширення захворювання на туберкульоз та цукровий діабет. Необхідно вдосконалювати імунопрофілактику, поліпшувати рівень флюорографічного обстеження населення району. Над вирішенням цих важливих завдань реформування та розвитку медичної галузі Жидачівщини працюватиме вже новий головний лікар Жидачівської ЦРЛ, оскільки Федір Довбняк який очолював медичну галузь в районі понад 20 років написав заяву на звільнення.

Голова РДА Олександр Пітула та голова районної ради Ігор Кос висловили вдячність Федору Довбняку за багаторічну й сумлінну працю на посаді керівника галузі охорони здоров’я району й вручили йому подячні грамоти.

За інформацією офіційного сайту Жидачівської РДА.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин