Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Депутати Грусятицької сільської ради відмінили рішення про об’єднання з Ходоровом

За відміну рішення Грусятицької сільської ради VI скликання про об’єднання в одну територіальну громаду з центром у м. Ходорові проголосувало 11 депутатів.

Нагадаємо, жителі Ліщина та Грусятич розпочали процес виходу з об’єднання, оскільки рішення, прийняте депутатами Грусятицької сільської ради у 2015 році, більшість людей вважає таким, що не співпадає з волею громади. Про перебіг громадських обговорень, що відбувалися у Грусятичах та Ліщині з цього питання, ми писали в попередніх номерах часопису. Зокрема на засіданні сесії, що відбулася 20 січня, депутати не змогли визначитися, чи рішення про об’єднання відміняти чи залишати в силі, думки розділилися порівну: 7 на 7.

Така невизначеність депутатів лише додала нових імпульсів. На черговому обговоренні, що відбулося у с. Ліщині, було досягнуто компромісного рішення – вийти з об’єднання Ходорівської міської територіальної громади і залишитися окремою сільською радою. Відповідні проекти рішень мали розглядатися на відкритій сесії, проведення якої планувалося на 28 січня у с. Ліщині. Звернення про проведення позачергової сесії подали 5 депутатів сільської ради. Проте вона не відбулася, оскільки не було кворуму, не всі депутати прийшли.

Та вже на сесії 1 лютого 11 депутатів проголосували за те, щоб «визнати процес та результати проведення громадського обговорення ініціативи щодо об’єднання Грусятицької та Ходорівської територіальних громад такими, що не відповідають дійсній волі та інтересам більшості членів Грусятицької територіальної громади та принципу добровільного об’єднання територіальних громад». Скасували рішення №189 від 31 липня 2015 року та рішення №190 від 21 серпня 2015 року. Доручили сільській голові у найкоротші терміни звернутися до ЦВК щодо необхідності внесення змін до постанови №619 від 25 грудня 2015 року щодо призначення перших виборів стосовно виключення Грусятицької сільської ради з переліку рад, що увійшли до складу Ходорівської об’єднаної територіальної громади. Як повідомила сільський голова Олена Бурбела, відповідний пакет документів сільською радою подано до Львівської обласної ради, Львівської ОДА та Центральної виборчої комісії.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин