Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Добра справа, розпочата громадою, була підтримана на усіх рівнях влади

Попри урочисту подію - освячення нового ФАПу у с. Жирова, для Василини Хрест’янин, керівника цієї установи, на першому місці пацієнти. І сьогодні, саме перед запланованим заходом, свій професійний обов’язок не відкладала на потім, а виїхала на виклик до хворого.

Добре відзивається про своїх підопічних із сільського ФАПу і головний лікар Ф.Довбняк. А щоб підвищити рівень надання послуг, покращити їх якість. сільським медиками зробили подарунок - нове приміщення із якісним ремонтом. Ще два роки тому сільський голова, на той час Микола Нагірняк, розпочинав цю важливу для мешканців Жирівської сільської ради справу зі створення нового ФАПу. Адже тіснилися всі в одному приміщенні сільської ради, і для ФАПу було виділено тільки одну кімнату. Її реалізацію було підтримано і обласною, і районною владою. Більше 300 тисяч грн з обласного, районного та місцевого бюджетів було використано для облаштування приміщення. Тож тепер пацієнтів прийматимуть у сучасному, з усіма вигодами закладі. На найближчий період планують завершити облаштування і зубопротезного кабінету.

В урочистому відкритті оновленого ФАПу в Жирові взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Пітула, депутат Львівської обласної ради Андрій Чад, головний лікар Жидачівської ЦРЛ Федір Довбняк, сільський голова Орест Пивовар з колективом, колишній сільський голова Микола Нагірняк. Отець Василь Витак з Городища провів церемонію освячення приміщення медичної установи.

Працівникам ФАПу дарували дарунки, бажали миру, злагоди, лікувати не тільки медикаментами, а й добрим словом та шанобливим ставленням до пацієнтів.

А Василина Хрест’янин пообіцяла, що їх ФАП буде лицем Жидачівської ЦРЛ, і побажала, щоб у кожному селі були такі умови, як у них.

Добра справа, розпочата громадою, була підтримана на усіх рівнях влади – і результат не забарився. Варто у кожному селі задуматися, чи не час ставати активними, можливо, і вашу ініціативу буде втілено в життя.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин