Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Галсільліс» - краще «Комунальне підприємство 2015 року»

За результатами загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності підприємств України в 2015 році проведеного союзом національних бізнес-рейтингів Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Галсільліс» отримало золото рейтингу серед підприємств України за показником «Критичний коефіцієнт ліквідності» та срібло рейтингу серед підприємств України за показником «Валова додана вартість».

У зв’язку з цим ОКС ЛГП «Галсільліс» було нагороджено настінною медаллю «Комунальне підприємство 2015 року» та національним сертифікатом «Комунальне підприємство 2015 року». Також генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Пешко Петро Степанович нагороджений орденом «Гордість країни» та національним сертифікатом «Керівник 2015 року», головний бухгалтер ОКС ЛГП «Галсільліс» Тренич Ігор Олексійович національним сертифікатом «Спеціаліст 2015 року» а також директор Бродівського ДЛГП «Галсільліс» Мокринський Володимир Максимович нагороджений медаллю «За особливі успіхи».

Крім цього за результатами безкоштовного ранжування всіх суб’єктів господарської діяльності України за підсумками 2015 року проведеного Національним рейтингом якості товарів та послуг «Зірка якості» Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Галсільліс» увійшло в число номінантів рейтингу і отримало статус «Краще підприємство країни 2015». У зв’язку з цим ОКС ЛГП «Галсільліс» було нагороджено почесною нагородою «Зірка якості 2015» і Експертним висновком на підприємство з правом маркування товарів та послуг. Також генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Пешко Петро Степанович нагороджений орденом «Слава нації». Крім цього директор Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс» Тебенко Валерій Михайлович та директор Жовківського ДЛГП «Галсільліс» Сало Василь Васильович нагороджені почесними дипломами «Спеціаліст року».

Вказані визнання досягнуті завдяки спільній та клопіткій праці кожного працівника ОКС ЛГП «Галсільліс» та його дочірніх підприємств за що їм висловлюється щира подяка.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин