Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачеві свідоцтво про народження можна отримати і в пологовому будинку

21 січня 2016 року проведено урочисте вручення свідоцтв про народження у пологовому відділенні Жидачівської центральної районної лікарні.

Народження маленького немовляти – це важлива і незабутня подія в житті будь- якої сім’ї. Цього чекають не лише батьки, а й близькі родичі та друзі. Для цього запровадили новий сервіс – реєстрація немовлят просто в будівлі пологового будинку. Відтепер працівники відділу ДРАЦС Жидачівського районного управління юстиції приймають документи, необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини, та видають свідоцтво про народження безпосередньо у пологовому відділенні Жидачівської районної лікарні.

Цей пілотний проект відкриває шлях до спрощення інших процедур, і не лише юридичних. З сьогоднішнім шаленим ритмом життя необхідно змінювати систему, наближати послуги до людей, щоб вони мали більше часу займатися своїм розвитком, улюбленими справами, отримувати задоволення від життя, а не витрачати його на черги та біганину по різним установам. Незважаючи на введення нової послуги, громадяни не втрачають право на подання заяви про державну реєстрацію народження протягом місяця з дня народження дитини до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та отримання свідоцтва у цій установі.

21 січня 2016 року у пологовому відділенні Жидачівської центральної районної лікарні відбулося урочисте вітання та вручення свідоцтва про народження дитини, яка народилася у сім”ї –Бойко Андрія Васильовича та Бойко Наталії Іванівни із с. Старе Село Жидачівського району Львівської області, яким було вручено свідоцтво про народження дочки Бойко Діани Андріївни, 18.12.2016 р.н. Щасливі батьки приймали вітання від працівників відділу ДРАЦС, управління юстиції району, Жидачівської районної лікарні. У заході взяли участь начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Жидачівського РУЮ - Червона Лариса Михайлівна, начальник Жидачівського районного управління юстиції - Стадник Ігор Йосипович, головний лікар Жидачівської ЦРЛ- Довбняк Федір Мартинович, заступник головного лікаря з медичної частини - Яремцьо Людмила Володимирівна, а також медичний персонал пологового відділення.

«Шановні батьки! Щиро вітаємо Вас із поповненням у новому році. Бажаємо Вашим діткам рости здоровими та щасливими на радість Вам і Вашим близьким. Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Жидачівського РУЮ у Львівській області, у свою чергу, дбатиме про те, щоб надання правових послуг й надалі було максимально доступним та якісним».

З початку року у пологовому відділенні Жидачівської ЦРЛ народилося 14 дітей: 9 дівчаток і 5 хлопчиків

Лариса Червона, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Жидачівського РУЮ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин