Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про проведення виплат окремих видів соціальної допомоги з січня 2016 року

Верховною Радою України 24.12.2015 р. схвалено Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги.

Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.

Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Тому для призначення і виплати зазначених видів допомоги з 1.01.2016 р. громадянам, які одержували тимчасову державну допомогу дітям та допомогу на дітей одиноким матерям, необхідно звернутися в січні 2016 року за призначенням цих видів допомог за новими умовами.

Громадянам, які звернуться у період з січня по березень 2016 року за призначенням зазначених видів допомог за новими умовами, планується призначати та виплачувати допомоги з 1.01.2016 року.

Л. Регусевич, керівник управління.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"