Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про врегулювання перевезень, гральний бізнес та земельні питання

На вимогу районних депутатів у районі вкотре перевірятимуть стан доріг, дотримання перевізниками графіків руху пасажирського транспорту та оголосять війну нелегальному гральному бізнесу.

Із депутатських запитів розпочалася ІІІ сесія VII скликання Жидачівської районної ради. 22 грудня участь у роботі сесії взяло 34 депутати, які розглянули 22 питання порядку денного.

Депутат М. Яворський подав запит стосовно дотримання графіків руху та технічного стану маршрутки, що виконує рейс Стрий-Журавно через Крехів. Стану автомобільних доріг та автобусної зупинки у с. Дулібах стосувався запит В. Ревера; депутати М. Ключик, З. Шевчук у своєму запиті просять відновити маршрут Корчівка-Мельничі; М. Гай у свою чергу на вимогу пасажирів просить повернути рейс Жидачів-Новий Розділ через Заліски. Я. Ягніщак порушив проблему аварійності мостів через ріки Дністер, Свіча, що в смт. Журавні. Депутат Л. Овсянецька звернулася до колег підтримати звернення до Львівської обласної ради з приводу продовження рейсу маршрутки №234 Журавно-Львів до кінцевої зупинки Приміський вокзал у м. Львові. Нагадаємо, 8 грудня перевізники вийшли під стіни Львівської обласної ради з вимогою не скорочувати маршрути стрийського напрямку до АС на вул. Стрийській у м. Львові.

Припинити діяльність нелегального грального бізнесу просить у своєму запиті депутат Т. Матвіїв. Виступаючи перед колегами, він вказав на кричуще порушення закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» в Жидачеві. За словами депутата, в місті по вул. Шашкевича, 23 (підвальне приміщення «Універмагу») без будь-яких перешкод працює гральний заклад, замаскований під комп’ютерний клуб. Як доказ цього, Тарас Матвіїв продемонстрував фото. Депутат зазначив, що у цьому закладі щонайменше з десяток гральних автоматів. У запиті він просить провести у найкоротші терміни перевірку щодо незаконної діяльності вказаної гральної установи, у разі виявлення порушень вжити відповідних заходів, перевірити інформацію про діяльності подібних закладів у смт. Журавні, Гніздичеві, м. Ходорові. Відповідне депутатське звернення зареєстроване у відділенні поліції та районній прокуратурі. Якщо інформація, викладена в запиті, підтвердиться, то власникам комп’ютерного клубу світить штраф у розмірі 8 тисяч мінімальних зарплат.

На пропозицію депутата Р. Балицького внесли зміни до порядку денного сесійного засідання й розглянули питання про передачу бюджетних установ та майна на баланс Гніздичівської та Новострілищанської селищних рад територіальних громад. Заслухавши селищних голів І. Оліяра та Г. Козяр, а також керівників охорони здоров’я Ф. Довбняка, культури і туризму З. Тимофтевича, в.о. керівника відділу освіти М. Чмелика, керуючись ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та змін до Бюджетного кодексу, депутати прийняли рішення про передачу селищним радам бюджетних установ освіти, охорони здоров’я та культури й майна, що перебувають у спільній комунальній власності Жидачівської районної ради. Новострілищанський селищний голова Г. Козяр також звернулася до депутатів про передачу «Школярика» на баланс громади. З цим питанням голова РДА О. Пітула просив депутатів зачекати, оскільки в районі проходить оптимізація мережі малокомплектних шкіл. Тож питання «Школяриків» для об’єднаних громад розглядатиметься окремо.

Депутати розглянули та внесли зміни до рішення Жидачівської районної ради від 1.12 2015 року №№9 та 10, що стосувалися змін до Положення про постійні депутатські комісії та Положення про президію. Внесли корективи у назву комісії при Жидачівській районній раді з питань поновлення прав реабілітованих та затвердили положення про її роботу. Депутати взяли до уваги звіт про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців, затвердили розпорядження голови РДА. Також депутати внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік, погодили виділення матеріальної допомоги жительці с. Залісок у сумі 10 тис. грн на лікування сина та матеріальну допомогу жительці с. Кнісела Марії Сас в сумі 5 тис. грн для відновлення житлового будинку, що пошкоджений внаслідок буревію в грудні цього року.

До переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району цьогоріч внесли корпус №4 Журавнівського НВК в смт. Журавні по вул. Шептицького, 12 для продажу, а також незавершене будівництво клубу в с. Ліщин, що теж виставлятиметься на продаж.

Депутати затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду ТзОВ «Лемберг-Агро» для обслуговування будівель і споруд господарського двору на території Грусятицької сільської ради в с. Ліщин по вул. Топольній площею 11,5 га, що відведена в оренду на 20 років цьому товариству (оцінка земельної ділянки 4813900 грн, що в розрахунку на 1 кв.м – 41,86 грн). Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Гніздичівської селищної ради. Ця ділянка включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Ділянка площею 49,5 га розташована за межами населеного пункту (оцінка земельної ділянки – 1880855,29 грн). Також депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що виставляються на аукціон і знаходяться за межам населених пунктів на території Дев’ятниківської (7 ділянок загальною площею понад 107 га), Загірочківської (8,7866 га, 263981,44 грн), Кніселівської (понад 42 га, понад 1 млн. грн), Молодинчецької (4,63 га, 99702,87 грн), Чертізької (13,1675 га, 1095,97 грн) сільських рад. Також депутати затвердили технічну документацію для виставлення на аукціон двох земельних ділянок за межами населених пунктів Новострілищанської селищної ради (загальна площа – 22,2684 га, понад 300 тис грн.). Із трьох ділянок на аукціон депутати вирішили виставити лише дві на території Облазницької сільської ради (загальна площа – понад 36 га, вартістю більше 300 тис. грн).

Розгляд інших питань порядку денного, в тому числі й проекту бюджету на 2016 рік, депутати продовжать на наступному засіданні сесії.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин