Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівську районну раду знову очолив Ігор Кос

Те, що не вдалося з першого засідання, сталося на другому. Всього тижня вистачило, щоб депутати кількох фракцій різних політичних сил дійшли згоди й визначились із єдиним узгодженим кандидатом на посаду голови Жидачівської районної ради.

Мабуть, тому друге засідання першої сесії VII скликання, що відбулося 26 листопада, пройшло спокійно, виважено й монотонно.

На відміну від першого засідання, цього разу лише дві кандидатури було запропоновано на ключову посаду представницького органу – Ігоря Коса (перший номер від «УКРОП») та Романа Баліцкого (перший номер від «Громадянської позиції»). Ігор Степанович звернувся до президії та депутатів з повідомленням про те, що кандидатура на посаду голови райради узгоджена кількома фракціями, зокрема «ББП «Солідарність», «УКРОП», «Самопомочі», «Батьківщини» й «Української галицької партії».

Без зайвих церемоній, попереднього депутатського обговорення висунутих кандидатур лічильна комісія віддалилася виготовляти бюлетені для таємного голосування.

Ця процедура не зайняла багато часу, й вже незабаром 36 депутатів один за одним вкинули бюлетені в виборчу скриньку. Ще кілька хвилин на підрахунок - й результат очевидний й безсумнівний: голову Жидачівської районної ради обрано. Для цього вистачило мінімальної більшості голосів – 19. Головою районної ради VII скликання став Ігор Кос. За Романа Баліцкого проголосувало 13 депутатів, очевидно, представники тих фракцій, що не увійшли в «коаліцію», а це «Громадянська позиція» та ВО «Свобода». Залишається губитися в здогадах, хто ж з «коаліціянтів» зіпсував чотири бюлетені, таким чином позбавивши когось із претендентів на посаду додаткових голосів.

Більшої інтриги очікували присутні у залі від висунення та обрання заступника голови районної ради. Але й тут Ігор Степанович поспішив усіх розчарувати. Відповідно до регламенту кандидатуру на посаду заступника подає голова районної ради. Тож Ігор Кос запропонував на цю посаду Ігоря Лалака, багаторічного сільського голову, голову Асоціації сільських і селищних голів району, першого номера в списку «БПП «Солідарність» на виборах до Жидачівської районної ради 25 жовтня 2015 року.

Представляючи Ігоря Семеновича, Ігор Степанович наголосив, про всяк випадок, що ця кандидатура теж узгоджена фракціями «ББП «Солідарність», «УКРОП», «Самопоміч» й «Українською галицькою партією». При цьому новобраний голова районної ради додав, що це єдина кандидатура й іншої він пропонувати не буде. Тож депутатам нічого не залишалося як приготуватися до голосування. Результат не забарився: із 35-ти депутатів, які взяли участь у голосуванні, за кандидатуру Ігоря Лалака проголосувало 24. Новообрані голова районної ради Ігор Кос та його заступник Ігор Лалак подякували депутатам за довіру й висловили сподівання на конструктивну співпрацю на благо району.

Керівний склад Жидачівської районної ради VII скликання сформовано, й вже 1 грудня представницький орган розпочав свою повноцінну роботу.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин