Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Учасники АТО обговорювали з представниками влади наболілі проблеми

Виділення земельних ділянок, надання матеріальної та медичної допомоги, сприяння соціальній реабілітації, працевлаштуванню, створення належних умов для навчання і виховання дітей - це далеко неповний перелік проблем, з якими сьогодні стикаються учасники АТО Жидачівщини.

13 листопада в сесійній залі Жидачівської районної ради відбулася зустріч представників обласної і районної влади із учасниками АТО та представниками волонтерських організацій району.

У зустрічі взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк, перший заступник голови Жидачівської РДА Василь Татарин, заступник голови РДА Ольга Мельник, заступник голови районної ради Марія Стеців, військовий комісар Ігор Німко, керівник управління соціального захисту населення РДА Лідія Регусевич, директор терцентру Ігор Процан, начальник управління Пенсійного фонду України у Жидачівському районі Ігор Пиріг, головний лікар Жидачівської ЦРЛ Федір Довбняк, керівник відділу освіти РДА Михайло Чмелик, заступник директора районного центру зайнятості Світлана Ткач, представники районних соціальних й землевпорядних служб.

Як зазначив Василь Мартиняк, такі зустрічі організовані для того, щоб почути думку, потреби кожного з учасників АТО, і проходять у кожному районі Львівщини.

Про проблеми, з якими сьогодні доводиться долати учасникам АТО, розповіли члени ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини” Михайло Микитин, Богдан Бойчук, Тарас Стефанів, перший заступник голови Львівської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Ігор Табака, представники волонтерських організацій та громадської ради при Жидачівській РДА. Демобілізовані учасники АТО найчастіше стикаються із проблемою відсутності робочих місць, невиплатою заробітної плати, як це сьогодні відбувається з мобілізованими працівниками ПАТ «ЖЦПК». В учасників АТО виникають проблеми з отриманням у власність земельних ділянок. Також постійна бюрократична тяганина з різноманітними довідками виводить їх з життєвої колії. Порушувались питання забезпечення родин учасників АТО дровами, матеріальної та медичної допомоги, створення належних умов для навчання і виховання дітей.

Від учасників АТО та представників волонтерських організацій Жидачівщини надійшли конкретні пропозиції, які полягають в необхідності створення механізмів реалізації деяких урядових рішень та рішення Львівської обласної ради від 16 вересня 2015 року з питань соціально-правового захисту учасників АТО. Директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації запевнив, що пропозиції, зауваження і конкретні проблемні питання будуть розглянуті й вирішуватимуться.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин