Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Умовнозсудденим розповіли про свято Покрови та День захисника України

Про історію започаткування Дня захисника України та свято Покрови засудженим, які перебувають на обліку КВІ Жидачівського підрозділу Пустомитівського МВ КВІ УДПтСУ розповідали під час семінару.

7 жовтня у приміщенні кримінально-виконавчої інспекції пройшов семінар для підоблікових КВІ, участь у якому взяли представники правоохоронних органів, соціальних служб та релігійних організацій району.

Організатори та учасники заходу провели із засудженими (у семінарі взяли участь 53 підоблікових серед яких і особи молодіжного віку) роз’яснювальну роботу щодо попередження протиправних вчинків, запобіганню злочинів та правопорушень. Також організатори семінару робили акцент на патріотичному вихованні, на формуванні національно свідомої особистості.

Начальник СДІМ Жидачівського РВ ГУ МВС, майор міліції І. Запотічний, старший лейтенант міліції, опер уповноважений СКМСД Жидачівського РВ М. Ніклевич роз’яснювали підобліковим чим може загрожувати порушення законів, вчинення протиправних дії щодо чужого майна чи інших осіб, чому варто знати свої права та не порушувати права інших.

Заступник начальника КВІ Пустомитівського міжрайонного відділу КВІ УДПтСУ Лілія Волчинська зосередила свою доповідь на індивідуально-профілактичній роботі, яку проводить їхній підрозділ із підобілковими.

Про історичні передумови, зокрема Революцію Гідності, російську військову агресію, що слугували змінам у свідомості кожного громадянина, переоцінки цінностей розповіли присутнім інспектори КВІ Жидачівського підрозділу С. Білик та З. Штурмак, в.о. директора Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Клапко. Також засуджені дізнались чому саме 14 жовтня стало державним святом Днем захисника України й чому українці на рівні держави відмовляються від радянських символів і свят.

У цей день українці відзначають свято Покров Пресвятої Богородиці про історію цього свята, про значення Пресвятої Богородиці як заступниці нашого народу дізналися підоблікові КВІ. Про віру та навернення до добра до Бога говорив представник Євангелівської церкви Р. Пасічник.

По завершенні заходу його учасники охоче ділилися враженнями від почутого.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин