Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Берегині затишної старості

Якщо ви обрали професію соціального робітника, то вважайте, що власні проблеми, навіть сімейні, особисті, вже відійдуть на другий план. У порівнянні з проблемами тих людей, якими опікуються соціальні робітники, свої болі і потреби часто виявляються не такими вже й глобальними, як здається.

На обліку в Жидачівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) перебуває 1267 одиноких громадян, з них на надомному обслуговуванні 538 одиноких та одинокопроживаючих пенсіонерів, інвалідів. Щодня 58 соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома стикаються з людською самотністю, старечою немічністю, чиїмись стражданнями. Згідно із графіком, 2-3 рази на тиждень, а то і більше, в залежності від рухової активності, соціальні робітники відвідують підопічних, які довіряють їм чимало справ: придбання та доставку продовольчих чи промислових товарів, медикаментів, готування їжі, прання, наведення порядку у житлових приміщеннях тощо. Крім того, підопічним відділення надається допомога у вирішенні соціально-побутових проблем, зокрема щодо оформлення документів на отримання субсидії та адресної допомоги на компенсацію для придбання твердого палива та скрапленого газу.

Віра Іванівна Богдан, соціальний робітник с. Мазурівка і Любша, працює в терцентрі з 2003 року. Надає соціальні послуги 11 громадянам, а також допомагає всім, кому потрібна допомога і підтримка. Майже кожен день вона відвідує і дбає про своїх підопічних.

Віра Іванівна щира та відверта, завжди підтримає щирим словом і добрим ділом, ділиться з підопічними новинами, співчутливо ставиться до них, коли ті хворіють. А вони завжди їй раді і з нетерпінням чекають її приходу.

Перевертаючи сторінку людських доль, щоразу переконуєшся, що людині для щастя потрібно не так вже й багато: бути почутою, зрозумілою та мати підтримку. Працівники територіального центру трудяться заради того, щоб одинокі люди похилого віку, інваліди, не залишалися на узбіччі життя.

Я. Дашавська, завідувач відділення соціальної допомоги вдома.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин