Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачів відзначив День захисника України

Молитвою розпочалось вшанування Героїв Небесної Сотні і тих, хто віддав своє життя за Україну. Під тужливі звуки лемківської пісні «Пливе кача по Тисині», яка давно стала символом нескорених, до пам’ятного знака на Алеї Героїв поклали запалені лампадки і квіти.

Урочиста колона, яку очолила церковна процесія, з патріотичними піснями вирушила осінніми вулицями міста до меморіалу «Борцям за волю України, жертвам політичних репресій». Після покладання квітів і запалення свічок священики храмів Жидачева о. Стефан Гарасимів, о. Роман Котів і о. Ігор Марусин відправили панахиду за упокій загиблих героїв.

Пам’ятати подвиги тих, хто любив Україну понад життя, шанувати сучасних героїв, котрі захищають зараз східні рубежі держави, закликав міський голова м. Жидачева Володимир Левко.

З Днем захисника України присутніх також привітали голова РДА Олександр Пітула і заступник голови районної ради Марія Стеців, військовий комісар Ігор Німко. Учасники АТО, мешканці м. Жидачева Михайло Микитин і Святослав Багрій звернулися із закликом шанувати соборність і цілісність своєї держави і завжди, хто як може, боронити її від будь-яких ворогів.

Працівники й вихованці гуртків міського будинку культури «Папірник» і Центру творчості для дітей та молоді підготували художню програму, в якій звучали поетичні рядки і музично-пісенні композиції, присвячені Україні і її героям.

Свято завершилося виконанням Державного Гімну України та частуванням козацьким кулішем від Жидачівського козацького полку імені Івана Виговського.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин