Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

День любові, милосердя і добра – День усиновлення

Цінностей у людському житті може бути чимало – здоров’я, кар’єра, гарне житло, дорогий відпочинок, автомобіль, гроші тощо. Але з переліченого ніщо не замінить сім’ю та оточення рідних людей. Особливо це відчувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Таким дітям державою надано всі необхідні умови, але, як відомо, тата й маму ніхто не замінить. І по-справжньому щасливими є ті діти, яким випала нагода бути всиновленими або влаштованими на виховання в прийомні сім’ї чи родини опікунів.

Уже сьомий рік поспіль в Україні 30 вересня відзначається День усиновлення. Це свято співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

27 родин Жидачівського району, в яких проживають 33 усиновлені дитини віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну, неоціненно важливу справу; 65 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників; 14 дітей району знайшли сімейний затишок в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях області.

Напередодні свята, 18 вересня 2015 року, голова Жидачівської райдержадміністрації Пітула О.В. підписав розпорядження про створення ще однієї прийомної сім`ї у районі. І хоча у нас уже діє чотири сім`ї, ця сім`я особлива. Адже свій шанс на виховання у сім`ї в атмосфері батьківської уваги та турботи отримав сімнадцятирічний хлопець Михайло – вихованець Лівчицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. А прийомною матір`ю для нього стала вихователь цього навчального закладу Лукашенко Вікторія Яківна, яка з душевною теплотою прийняла хлопця у свою родину. Загалом у Жидачівському районі функціонує 5 прийомних сімей та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 21 дитина, позбавлена батьківського піклування. Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею.

Щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!

Надія ГАВДИК, керівник служби у справах дітей Жидачівської РДА.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин