Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Готуючись до Дня Незалежності

На передодні відзначення Дня Незалежності України вже традиційно підоблікові КВІ Жидачівського РП Пустомитівського МВ КВІ залучаються до громадських робіт, а також більше дізнаються про історію рідного краю.

 

Так, 20 серпня, відповідно до плану заходів із підготовки та відзначення 24-ї річниці незалежності України працівники КВІ спільно з органами місцевої влади провели упорядкування території давнього храму, фігури Матері Божої та упорядкування території склепу, де похована вся сім’я графа Лось засновника храму введення Пресвятої Богородиці.

 

До впорядкування пам’ятних місць на території Вибранівської сільської ради Жидачівського району був залучений порушник В. Бучма.

Церква у с. Вибранівці вважається унікальною сакральною пам’яткою. Збудована вона в стилі ротонди. Збудована церква Введення у 1800 році за кошти власниці маєтку Розалії Лось. Також у цьому селі мала свої маєтності родина Шептицьких. Недалеко від церкви знаходиться недіюча римо-католиьцка каплиця Найсвятішого Серця Ісуса.

Працівники КВІ, зокрема в.о. начальника Пустомитівського МВ КВІ УДПтСУ у Львівській області, майор вн. служби Лілія Волчинська, інспектор КВІ Жидачівського РП Пустомитівського МВ КВІ, лейтенант вн. служби Зоряна Штурмак та підобліковий побували у бібліотеці села, оглянули куток пам’яті Героям Небесної Сотні. Як відзначила Л. Вочинська, такі заходи мають для підоблікових КВІ дуже важливий вихований момент, адже тоді порушники закону краще розуміють свій внесок у громадське життя й бачать, що їхня робота справді є суспільно корисною.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин