Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців!

25 жовтня 2015 року в Україні відбудуться чергові вибори до органів місцевого самоврядування.

Нині проводиться активна робота з уточнення відомостей для складання списків виборців, яка завершиться за 5 днів до дня голосування. Після цього внести зміни до списку виборців можна буде лише за рішенням суду, але не пізніше, ніж за добу до дня виборів.

У день голосування відсутні у списку виборці не зможуть скористатися своїм виборчим правом.

Припускаючи, що активність виборців у цьому році буде дуже високою, рекомендуємо громадянам не чекати масового напливу виборців на дільниці, а провести звірку раніше - у відділі ведення Держреєстру виборців, що знаходиться в приміщенні райдержадміністрації.

Особливо це стосується виборців:

• які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя) після виборів 2014 року;

• колишніх військовослужбовців строкової служби;

• громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

• громадян, які прибули з-за кордону і знялись з обліку в МЗС;

• громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності у своїх персональних даних, або взагалі були відсутні у списках, та не зверталися із заявами до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

• громадяни, які не брали участі у попередніх виборах 26 жовтня 2014 року і не перевіряли своїх персональних даних;

• громадян (рідні яких померли за кордоном), які не отримали документи про смерть або не передали копії документів про смерть рідних у районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

Актуальна ця рекомендація для громадян, у яких проблеми з внесенням до списків виборців були на попередніх виборах. Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можна не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gоv.uа) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

Уточнити свої персональні дані та персональні дані своїх рідних виборці можуть за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, каб. 103, 104 райдержадміністрації, 1-й поверх, праве крило. Телефон для довідок: 24-252, 24-251.

При собі необхідно обов'язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища - ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (субота - неділя), з 8.30 до 17.30 год. Обідня перерва: 13.00-14.00 год.

Не втратьте нагоду перевірити свої персональні дані і скористатися своїм конституційним правом голосу.

Відділ ведення Державного реєстру виборців.

Надрукувати