Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Річки міліють, криниці пересихають

Найбільше від браку води потерпають жителі Ходорівщини та Новострілищанщини

У зв’язку з аномальною спекою, що триває на наших теренах, спостерігається значне зниження водності річок, що призводить до пониження рівнів ґрунтових водоносних горизонтів, повідомляють в Жидачівському управлінні водного господарства.

За прогнозами гідрометеорологів очікується подальше зниження водності, а на окремих ділянках річок, струмків – до повної відсутності стоку.

Суха, спекотна погода зберігатиметься майже до кінця серпня та протягом першої декади вересня, відтак слід вже сьогодні більш ощадливо ставитися до витрачання води, попереджає заступник начальника Жидачівського управління водного господарства В. Горбай.

За оперативними даними Жидачівського управління водного господарства, зараз найбільше відчуває дефіцит питної води населення Ходорівської та Новострілищанської зон. В першу чергу це сільське населення, яке в переважній більшості використовує криниці як джерело питної води. Найбільше потерпають від нестачі води мешканці Молодинчецької сільської ради (до 25% криниць мають критичні запаси води, спостерігається загроза їх пересихання),

Грусятицької, Соколівської, Кніселівської (20% криниць мають критичні запаси води), Баковецької та Жирівської сільських рад (до 10% криниць мають критичні запаси води).

Критична ситуація зберігається в смт. Нових Стрілищах, де інтенсивно знижується рівень води на водозаборі, існує загроза зупинки централізованого водопостачання населеного пункту.

Тож керівництво Жидачівського управління водного господарства звертається до органів місцевого самоврядування з проханням провести роз’яснювальну роботу серед населення про можливі проблеми дефіциту води, звернути увагу населення на ощадливе витрачання води, не допускати забруднення річок, струмків, потічків, джерел, водоносних горизонтів. При необхідності вжити додаткових заходів щодо першочергового забезпечення водою одиноких, хворих та інших соціально вразливих верств населення.

Слід бути готовим до забезпечення населення привізною водою, попереджають спеціалісти управління водного господарства.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин