Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про стан виконання вимог законодавства про мобілізацію та мобілізаційну підготовку у районі

3 липня 2015 р. прокуратурою Жидачівського району під головуванням прокурора району А. Пітка проведено міжвідомчу нараду щодо стану виконання вимог законодавства про мобілізацію та мобілізаційну підготовку у районі.

На нараді наголошувалося на необхідності удосконалення координації зусиль органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та всіх правоохоронних органів району щодо виконання поставлених мобілізаційних завдань. Проте, незважаючи на систематичний аналіз обстановки та комплексне вивчення питань щодо мобілізації та мобілізаційної підготовки, належного стану законності під час здійснення заходів часткової мобілізації на території району ще не досягнуто.

Особливій критиці на міжвідомчій нараді піддано роботу сільських голів Соколівки та Кнісела щодо неналежного стану оповіщення військовозобов’язаних, які проживають на їх територіях, неефективного проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

В обговоренні питань взяли участь голова РДА О. Пітула, голова районної ради І. Кос, голови Жидачівської і Ходорівської міських рад В. Левко та О. Коцовський, в.о. начальника Жидачівського РВ ГУМВС України О. Попович, військовий комісар Жидачівсько-Миколаївського ОРВК І. Німко, начальник Жидачівського РВ ГУ ДСНС Ю. Павленко, якими внесено ряд конструктивних пропозицій щодо своєчасної підготовки та виконання мобілізаційних завдань.

За наслідками роботи міжвідомчої наради розроблено комплекс організаційно-практичних заходів щодо виконання вимог законодавства про мобілізацію та мобілізаційну підготовку у районі, виконання мобілізаційних завдань та попередження порушень законодавства з цього питання.

Прокуратура Жидачівського району.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин