Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Як платитимуть податок на нерухомість у 2015 році фізичні особи

Доводимо до відома власників нерухомості-фізичних осіб, що поточного року фізичні особи платитимуть податок за житлову нерухомість за 2014 рік за ставками та з використанням минулорічних пільг.

Так, згідно Податкового кодексу України податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку – фізичній особі контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком). Термін сплати податку за звітний 2014 рік фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

У 2015 році фізичним особам платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податок будуть нараховувати контролюючі органи (державні податкові інспекції на місцях) за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) за 2014 рік в наступному порядку:

з 1 січня по 31 березня 2014 року з житлової площі,

з 1 квітня по 31 грудня 2014 року з загальної площі об’єктів житлової нерухомості.

При цьому мінімальний поріг оподаткування житлової нерухомості фізичних осіб за 2014 рік наступний: не оподатковується до 120 кв. м для квартири/квартир незалежно від їх кількості, до 250 кв. м для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості, до 370 кв. м. – для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток.

Варто пам’ятати, що пільги із сплати податку не розповсюджуються на об’єкти житлової нерухомості, які надаються в оренду, лізинг або використовуються у підприємницькій діяльності.

Нові правила нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, прийняті Законом України від 28.12.2014 року № 71-VIII для фізичних осіб будуть застосовуватись у 2016 році.

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин