Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Урочистості до Дня медика

19 червня 2015 р. у Жидачівській центральній районній лікарні пройшли урочистості з нагоди Дня медика. Медичних працівників вітали головний лікар ЦРЛ Федір Довбняк, голова РДА Олександр Пітула, міський голова Жидачева Володимир Левко, представники профспілки медпрацівників і вихованці Жидачівської музичної школи та Ходорівської школи мистецтв.

Серед нагороджених – Михайло Микитин, лікар-стоматолог, який перебував на передовій у зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Представники влади подякували йому за особисту мужність, виявлену у захисті суверенності і територіальної цілісності України, за незламність духу, а присутні медики вітали свого колегу стоячи та бурхливими оплесками.

Відзнаки у вигляді грамот за багаторічну бездоганну роботу, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня медика отримали працівники

Жидачівської центральної районної лікарні: Микиєвич Ярослав - заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги, Серняк Ігор - лікар-ортопед-травматолог, Поворозник Галина - медична сестра психіатричного кабінету поліклінічного відділення.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"