Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про запобігання злочинності серед неповнолітніх

21 квітня про права та обов’язки, про відповідальність за порушення прав інших людей учням Бережницької ЗОШ I-III ст. розповідали представники правоохоронних органів, зокрема заступник начальника Пустомитівського МВ КВІ УДПтСУ у Львівській області, капітан внутрішньої служби Лілія Волчинська, інспектор КВІ Жидачівського підрозділу Пустомитівського МВ КВІ, капітан внутрішньої служби Степан Білик, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Жидачівського РВ ГУМВС у Львівській області Володимир Фірман, старший дільничний інспектор Ігор Микитчин.

 

Представники кримінально-виконавчої інспекції міліції побували на уроках в учнів 2-3 класів (вчитель початкових класів Оксана Телішевська). Говорили про правила поведінки на вулиці, про повагу у ставленні одне до одного, пошану до старших, про недоторканість чужого майна.

 

У спілкуванні зі старшокласниками порушувались більш серйозні теми. Правоохоронці роз’яснили підліткам їхні права та обов’язки, а також розповіли про те, які покарання чекають на порушників. Зокрема правоохоронці нагадали учням, що за хуліганські дії, бродяжництво, крадіжки, розпивання слабоалкогольних напоїв, паління, вживання наркотичних речовин настає адміністративна чи навіть кримінальна відповідальність.

Завітавши до 6-го класу, гості були приємно здивовані, адже учні разом із класним керівником Миколою Телішевським підготували відкритий урок «Мої права та обов’язки», провели слайд-презентацію про права учня, громадянина.

Як відзначила заступник директора з виховної роботи Бережницької школи Наталя Федоляк: «Часто ми говоримо на уроках, виховних годинах, заходах в школі й вдома бути чесними, справедливими, ввічливими, чемними, не чинити зла іншим, сповідувати біблійне: «не вкради», «не осуди, «не зневаж». А коли такі слова застереження кажуть правоохоронці, то ефект сприйняття набагато вищий. Тому такі зустрічі вкрай необхідні школярам та вчителям, адже вони сприяють кращому розумінню своїх прав та обов’язків».

Користь від подібних зустрічей вбачають і представники правоохоронних органів. Адже, як відзначила заступник начальника Пустомитівського МВ КВІ УДПтСУ у Львівській області Лілія Волчинська, легше попередити чи запобігти правопорушенню, аніж виправити злочинне діяння. Тому правоохоронці, звертаючись до школярів, постійно наголошували: перш ніж зробити той чи інший вчинок, подумати про наслідки.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин