Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Юрій Стець на Львівщині

У неділю, 22 лютого, з робочою поїздкою Львівську область відвідав міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Головною метою відвідин області стала участь міністра у Форумі громадськості «Україна в умовах неоголошеної війни з Росією», де п. Юрій виступив з доповіддю на тему: «Інформаційна безпека в умовах війни».

Після Форуму міністр зустрівся в обласній Спілці журналістів з головними редакторами районних і міських комунальних засобів масової інформації. Відбулась розмова на тему подальшого функціонування державних і комунальних ЗМІ. Разом з міністром інформації на зустрічі з журналістами був присутній голова ОДА Олег Синютка.

У кулуарах «Новому часу» вдалося поспілкуватися з міністром. У розмові Юрій Стець зазначив, що роздержавлення комунальних ЗМІ пройде до кінця року, проте це не означатиме, що ЗМІ будуть кинуті напризволяще. Адже у часи інформаційної війни нашого сусіда позбуватись українських засобів донесення інформації до людей – це рівносильно кидати зброю і втікати. У самому ж міністерстві зараз працюють над покращенням інформаційного супроводу АТО та протидії російській інформаційній війні.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"