Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Новопризначений голова РДА «противник п’янства на роботі і відкритий до спілкування»

Указом Президента України від 10 лютого головою РДА у Жидачівському районі призначено Олександра Пітулу.

У минулому номері ми «припускали» це призначення зі слів нардепа Андрія Кота. У вівторок на сайті Президента з’явився Указ про призначення Олександра Пітули на посаду голови Жидачівської РДА. Вже наступного дня, у середу, Олександр Пітула прибув на робоче місце і зустрівся з апаратом РДА, а у четвер мав зустріч з представниками громадських організацій і політичних партій.

Офіційного представлення голови РДА ще не було. Тому познайомив колектив з новим керівником, наразі, перший заступник Василь Татарин. Олександр Володимирович озвучив своє уявлення про вимоги до себе і до підлеглих. Наголосив, що вимагатиме від працівників пунктуальності, оперативності виконання завдань, дисципліни та стовідсоткової віддачі. А ще є страшним противником п’янства на роботі. «Якщо кожен буде дотримуватись таких вимог, то буде абсолютна взаємодія у роботі і думках», - підсумував голова.

У четвер голова РДА також зустрівся з представниками громадських організацій і відповів не тільки на їх запитання, а й окреслив основні пріоритети своєї роботи на посаді. На першому плані у О.Пітули не тільки підняття району на новий рівень, а й збереження його як адміністративної одиниці. «Хочу, щоб він існував, а не був поділений і долучений до інших більш перспективних районів». А це майже неможливо без відновлення роботи ЖЦПК. Тому іншим пріоритетом назвав саме запуск комбінату. Далі - відновлення інфраструктури району, реформування освіти. Наразі це ті віхи, які окреслив керівник найвищої у районі виконавчої гілки влади.

Громадські організації пробували окреслити проблеми, які потребують особливої уваги, і радили голові «всюди пхати свого носа» і часто й добре стукати у двері в області. Серед болючих питань - дороги, фінансування медицини, проведення тендерних закупівель, стан бомбосховищ. Також учасники зустрічі наголосили що громадськість району продовжуватиме контролювати дії виконавчої гілки влади. На що новоспечений голова РДА відповів: «Я відкритий і готовий до спілкування на користь громади району».

Ольга Баран.

Біографічна довідка

Пітула Олександр Володимирович

народився 15 вересня 1960 року.

Здобував освіту у Ленінградському технікумі деревообробної і целюлозно-паперової промисловості (1981-1984 рр.), Київському політехнічному інституті, інженер-механік целюлозно-паперової промисловості (1984-1991рр.), Національному університеті «Львівська політехніка», інститут економіки та менеджменту, економіст (2003-2005 рр.).

З його слів, із 35 років трудового стажу 30 років віддав праці на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті:

ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат». 1991-1998 рр. - механік паперової фабрики; 1998 – 2000 директор паперової фабрики; 2000 – 2001 - директор фабрики гофрокартонної тари; 2001 – 2002 - технічний директор; 2002 – 2006 - голова правління.

З жовтня 2006 по липень 2007 р.- заступник голови правління з виробництва на ВАТ «Дніпропетровська паперова фабрика», а з вересня 2007 по січень 2008 - генеральний директор ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат».

З 2008 по липень 2010 займався підприємницькою діяльністю.

У липні 2010 повернувся на комбінат і по березень 2011 року займав посаду директора з виробництва.

З березня 2011 по травень 2012 р. - на ТОВ "Основа-Папір", м. Київ, генеральний директор, голова ради директорів ВАТ "ЖЦПК", голова ради директорів "Ізмаїльський ЦБК", керівник проекту "Основа-Папір".


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин