До Водохреща на Львівщині ліквідують гостроаварійні ями

Зокрема й на Жидачівщині відповідно до плану мають полатати частину доріг.

Служба автомобільних доріг у Львівській області забезпечить проїзд на найгірших ділянках магістральних доріг області до 19 січня 2015 року.

Таке доручення озвучив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час апаратної наради 12 січня з керівниками підрозділів.

Окрім того, голова ЛОДА доручив головам районних державних адміністрацій підготувати цільові програми залучення коштів місцевих бюджетів для забезпечення ремонту доріг області в 2015 році. З обласного бюджету на 2015 рік на ці роботи обласна державна адміністрація пропонує виділити 100 млн. гривень, повідомляється на офіційному сайті ЛОДА.

Районні підрозділи Служби автомобільних доріг Львівщини сформували перелік ділянок, де будуть виконуватися роботи з ліквідації ям, та нанесли їх на схему автодоріг області. Відповідно до цього переліку, як видно на мапі, у Жидачівському районі частково «ліквідують гостроаварійні ями» на таких напрямках як Бібрка – Нові Стрілища до межі з Івано-Франківською областю, частину автодороги Стрий-Жидачів та в напрямку Жидачів-Ходорів. Як бачимо, Журавнівщина «випадає» з цього переліку. Очевидно, враховуючи стан дороги в напрямку Жидачів – Журавно – Монастирець латанням ям там вже не обійтися.

Надрукувати