Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Пенсії переселенцям з тимчасово окупованих території України

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову “Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” від 05.11.2014 № 637. Нею встановлено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014р.№ 509.

Зазначені виплати, що призначені або продовжені відповідним особам до набрання чинності цією постановою, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014р. такої довідки.

Для вирішення питання виплати пенсії за місцем фактичного перебування на території України за межами тимчасово окупованої території та районів здійснення антитерористичної операції пенсіонер має особисто звернутись в управління Пенсійного фонду, подати заяву про запит пенсійної справи й довідку про взяття на облік як тимчасово переміщеної особи.

Нині в управлінні Пенсійного фонду зареєстровано 43 внутрішньо переміщених особи зі сходу країни, які звернулись з питань переведення пенсійних справ. Виплата пенсій здійснюється на підставі отриманих електронних даних пенсійних справ.

За новими адресами пенсії вже отримують 1 переміщений із Криму та 34 з Донецької та Луганської областей. 4 особи виявили бажання повернутися. На даний час, згідно прийнятих заяв зроблено запити за 4 пенсійними справами.

Фахівці відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян оперативно висилають запити на переведення пенсійних справ, для поновлення виплат пенсій тимчасово переміщеним за фактичним місцем проживання.

Станом на 01.12.2014 р. чисельність пенсіонерів усіх категорій 21823. Середній розмір призначених пенсій з цільовою грошовою допомогою з урахуванням індексації становить 1279,29 грн.

М.Стадник, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Жидачівському районі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"