Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Мирон Кузишин написав заяву на звільнення із посади голови Жидачівської РДА

Голови районних адміністрацій у Львівській області, які є представниками ВО «Свобода», написали заяви на звільнення із займаних посад, серед них і голова Жидачівської РДА Мирон Кузишин.

Про те, що свободівці склали свої повноваження, повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації, голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник під час прес-конференції 12 листопада.

Йосиф Ситник зазначив, що «свободівці» склали свої повноваження у зв’язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції.

Голова ЛОО ВО «Свобода» зазначив, що його однопартійці звільняються із політичних посад, на які матиме вплив майбутня коаліція у Верховній раді: йдеться про міністрів, голів обласних та районних адміністрацій.

«Вважаємо, що після позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціально-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції. Застерігаємо новообраних парламентарів від зради ідей Революції Гідності задля задоволення своїх приватних інтересів, а не державних, яким вони покликані служити», – сказав Йосиф Ситник.

Він додав, що всі заяви голів РДА датовані 13 листопада і вже завтра будуть передані голові Львівської ОДА, який має сформувати на їх підставі подання і відправити його до Києва.

Цього ж дня, 12 листопада, у прес-центрі Кабінету Міністрів України представники ВО «Свободи» віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич, міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник та міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка офіційно заявили про складення своїх повноважень як членів уряду.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин