Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Питання гендерної рівності та стратегічний план економічного розвитку Жидачева

У рамках реалізації проекту Федерації канадських муніципалітетів та Канадського агентства міжнародного розвитку «Місцевий економічний розвиток міст України», учасником якого є й Жидачівська міська рада, 7 листопада в мерії відбулася робоча зустріч організаторів та реалізаторів проекту.

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко привітав учасників засідання і подякував за плідну співпрацю. Консультант проекту Олександр Волошинський та регіональний координатор у Львівській області Соломія Рожко спільно з учасниками зустрічі – працівниками Жидачівської міської ради - обговорили питання реалізації заходів Стратегічного плану економічного розвитку Жидачева на 2014 рік. Окрема тема, якій була зосереджена особлива увага, - «Інтеграція питань гендерної рівності у Стратегічний план економічного розвитку міста Жидачева». Спеціаліст з питань гендерної рівності, кандидат політичних наук Людмила Чернявська провела огляд Стратегічного плану з точки зору врахування питань гендерної рівності, а саме забезпечення рівноправного доступу жінок і чоловіків до прийняття рішень, ресурсів та послуг місцевого економічного розвитку тощо. Пані Людмила наголосила на розвитку жіночого підприємництва у Жидачеві, створенні робочих місць для жінок, організації їх дозвілля та можливості професійного розвитку.

Зустріч продовжилась за участю представників субрегіону «Розділля», до якого входить, окрім Жидачева, міста Новий Розділ та Миколаїв. Керівники проектів і працівники органів місцевого самоврядування розповіли про свої досягнення і працю у рамках реалізації завдань Стратегічного плану економічного розвитку субрегіону Розділля, який передбачає впровадження заходів у сфері залучення інвестицій та підтримки розвитку малого і середнього бізнесу, забезпечення ефективної взаємодії між бізнесом і владою шляхом створення мережі консультаційних центрів, розширення напрямів діяльності та переліку послуг для місцевого бізнесу і зовнішніх інвесторів.

За інформацією з офіційного сайту Жидачівської міської ради.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин